اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوینمطالب ویژه

سقوط قیمت بیت کوین به زیر ۵۰،۰۰۰ دلار

access_time۷ ساعت قبل

بیت کوین پس از سقوط سریع به زیر ۵۰،۰۰۰ دلار ، ۲۳٪ از بالاترین قیمت خود افت کرده است و برای اولین بار از ماه مارس(اسفند) به زیر ۵۰،۰۰۰ دلار کاهش یافته است . این در حالی است که بیت کوین در ۱۲ ساعت گذشته تقریبا ۱۰٪ کاهش را تجربه کرده است. اکنون بیت کوین در محدوه ۴۹ هزار دلار معامله می شود.

بیت کوین در تاریخ ۱۷ آوریل(۲۸ فروردین) ،محدوده ۶۰،۰۰۰ دلار را پس زد و باعث سقوط قیمت بیت کوین در حدود ۲۰٪ در یک ساعت شد. در حالی که بیت کوین برای مدت چند روز در حدود ۵۵۰۰۰ دلار بود ،در ۲۲ آوریل(۲ اردیبهشت) گاوها نتوانستند از محدوده قیمت دفاع کنند، و در نتیجه شاهد یک روند نزولی مداوم در طی یک روز گذشته بوده ایم.

 تحلیلگران JP Morgan نیز در مورد اقدامات پایدار نزولی در صورت عدم موفقیت بیت کوین در بازپس گیری سطح ۶۰،۰۰۰ دلار هشدار دادند.

حرکت زیر قیمت ۵۰ هزار دلار واکنش های مختلفی را در توییتر به وجود آورده است ، محقق میرا کریستنتو (Mira Christanto )، اظهار داشت که بازارها فقط ۲۳٪ از بالاترین حد خود عقب نشینی کرده اند – به طور قابل توجهی کمتر از عقب کشیدن های معمول در روند صعودی ۲۰۱۷ که به طور متوسط ​​۳۵٪ کاهش را تجربه کرد.

پیتر شیف نیز در مورد اقدامات بازار اظهار نظر کرد و آنتونی پمپلیانو ، طرفدار بیت کوین را مخاطب قرار داد.

اکنون که # بیت کوین به زیر ۵۰ دلار رسیده است ، فکر می کنم زمان آن فرا رسیده است که پمپلیانو ([email protected]) نقاط عطف ۱۰۰۰ دلار را توئیت کند.در راه پایین آمدن از راهی هستیم که او از آن بالا رفت.

Peter Schiff on Twitter 300x88 - سقوط قیمت بیت کوین به زیر 50،000 دلار

پمپلیانو پاسخ داد: “بیت کوین در سال گذشته ۶۰۰٪ افزایش یافته است. طلا در سال گذشته ۳ درصد رشد کرده است. دیگر هیچ توییتی ندارید تا زمانی که طلا قادر به غلبه بر تورم باشد، پیتر! “

“Fintwit” کاربر توییتر نیز در پاسخ به شیف ، خاطرنشان کرد که “طلا از سال ۲۰۱۱ صفر درصد افزایش یافته است.”

اتریوم نیز امروز سقوط کرد و در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۸ درصد افت کرد. با این حال ، اتر در طی روزهای گذشته عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته و در ۲۲ آوریل(۲ اردیبهشت) به بالاترین قیمت تاریخی خود و به بیش از ۲،۶۰۰ دلار ، رسید.

اتر طی هفت روز گذشته ۱۱٪ کاهش یافته است ، در حالی که بیت کوین در مدت مشابه ۲۱٪ کاهش یافته است.

 

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا