اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

پیشنهاد عجیب یک یوتیوبر به ایلان ماسک برای ترغیب وی به پذیرش بیت کوین کش

یک یوتیوبر بیت کوین کش (BCH) قول خرید ۱۱۱ دستگاه خودروی تسلا مدل ۳s را داده است اما تنها در صورت موافقت ایلان ماسک (مدیر عامل تسلا) به قبول BCH به عنوان گزینه پرداخت در خریدهای تسلا .

یوتیوبر استرالیایی با عنوان “۱stmil.com” با تقریباً ۸۰۰۰ فالوور در طول سه فیلم کوتاه توضیح داد که او معتقد است تسلا در نهایت شاهد افزایش فروش خواهد بود زیرا بسیاری از طرفداران بیت کوین کش وجود دارند که قصد دارند ارز دیجیتال خود را خرج کنند ، در حالی که طرفداران بیت کوین تمایل دارند به حفظ دارایی های خود ادامه دهند.

“شما از پشتیبانی باورنکردنی افرادی که واقعاً می خواهند بیت کوین کش را خرج کنند ، و نه افرادی که فقط می خواهند بیت کوین را هودل کنند ، برخوردار خواهید شد.”
در اواخر ماه مارس ، جامعه بیت کوین کش از اینکه به عنوان گزینه پرداخت انتخاب نشد مبهوت شدند و ایلان ماسک تأیید کرد که در ایالات متحده مشتریان می توانند با استفاده از BTC از کمپانی تسلا خریداری کنند روز بعد از این مخالفت عمومی ، بیت کوین کش در برابر بیت کوین با نرخ ۰.۰۸۹ BTC پایین ترین سطح را ثبت کرد.

مشخص نیست که آیا این پیشنهاد فقط یک شیرینکاری تبلیغاتی توسط یک یوتیوبر بوده که سه سال میزبان کانال خود است و آیا توانایی پرداخت ۱۱۱ خودروی تسلا را دارد یا خیر ، زیرا کیف پول نشان داده شده در فیلم اول ، تقریباً ۱۴۱،۰۰۰ دلار BCH را نشان می دهد که برای خرید فقط سه دستگاه تسلا کافی است. وی در Reddit تصریح کرد که به دلایل امنیتی نمی خواهد کیف پول های دیگر خود را نشان دهد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا