اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتال

تجزیه و تحلیل قیمت XRP: با قرارگرفتن قیمت در کانال نزولی ، XRP همچنان در حال سقوط است!

  • ریپل (XRP)، بیش از یک هفته روند نزولی داشته است.
  • قیمت با پشتیبانی ۱.۰۳ دلار نگه داشته شده است.
  • شاخص ها نشان می دهد که شکست به زودی انجام می شود.

 

قیمت XRP از ابتدای آوریل(فروردین)، ۳۰۰ درصد افزایش داشته است. پس از اینکه تقریبا ۳ سال، در زیر ۱ دلار مانده بود ، به لطف دادخواست کمیسیون بورس اوراق بهادار، XRP موفق به شکستن شد و موفق به کسب بالاترین رقم سه ساله شد. این روند صعودی خوب پیش نرفت و چند روز پس از رسیدن XRP به بالاترین سطح، ۱.۹۵ دلار ، بیت کوین روند نزولی را تجربه کرد. XRP باید بالاتر از کانال قیمتی خود قرار بگیرد تا دوباره روند آن، صعودی محسوب شود.

در حالی که به نمودار نگاه می کنیم ، می توانیم ببینیم که خرس ها از زمان قرار گرفتن در قیمت بالا در ۱۴ آوریل(۲۵ فروردین)، کنترل کامل XRP را در دست گرفته اند. در چند هفته گذشته، نه تنها XRP افزایش زودگذر داشت ، بلکه بازار ارزهای رمزنگاری شده هم عقب نشینی کرده بود. در این نقطه ، باید انتظار داشته باشیم که گاوها سرعت ورود به بازار را کاهش دهند، زیرا این یکی از بدترین درصد سقوط ها در ۵ ماه گذشته بوده است.

 

تجزیه و تحلیل قیمت XRP: نمودار ۴ ساعته XRP/USDT

4b8710481cf9154ec486ec01a6ed80de.h8ooO3y9 - تجزیه و تحلیل قیمت XRP: با قرارگرفتن قیمت در کانال نزولی ، XRP همچنان در حال سقوط است!

 

در زمان نگارش این مطلب ، قیمت توسط ۲۰۰ MA، بالا نگه داشته شده است. اگر این سطح نتواند دوام بیاورد، XRP مجدداً به ۰.۸۰ تا ۰.۹۰ دلار سقوط می کند. در صورتی که قدرت گاوها بازگردد ، XRP نیاز به شکستن و مقاومت در برابر مقاومت اصلی ۱.۱۵ دلار ، خواهد داشت. اگر این سطح بتواند به سطح حمایت بازگردد ، XRP به ۱.۳۰ دلار و حتی بالاتر هم می رسد. درحال حاضر ، شکست قیمت ۱.۳۰ دلار میتواند یک خروج صعودی از کانال نزولی ۱۰ روزه را تأیید کند.

در حالی که به شاخص Rocial Stochastic نگاه می کنیم ، می توانیم نتیجه بگیریم که سرمایه گذاران از حرکت بعدی برای XRP مطمئن نیستند. قدرت در محدوده ۵۰ علامت قرار دارد که به زودی شکست، صعودی یا نزولی خواهد بود. با تأیید پتانسیل یک حرکت صعودی ، MACD پایین نشسته و برای یک شکست صعودی، کمین کرده است. علاوه بر این ، به نظر می رسد هیستوگرام MACD، در عرض ۱۲ ساعت یک تیک صعودی داشته باشد.

سطح روزانه XRP

اسپات ریت: ۱.۰۵ دلار

روند: خرسی

نوسان: زیاد است

حمایت: ۱.۰۳ دلار

مقاومت: ۱.۱۵ دلار

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: coingape

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا