NFTاخبار بزرگان ارز دیجیتال

تبدیل اثر هنری پیکاسو، به توکن NFT، توسط جاستین سان !

جاستین سان ، بنیانگذار بلاک چین ترون (TRX) و مدیر عامل بیت تورنت (BTT) ، رسماً تأیید کرد که Femme Nue Couchee Au Collier اثر پابلو پیکاسو، با موفقیت در پلتفرم ترون، توکن سازی شده است.

وقتی اثر هنری پیکاسو به توکن Tron تبدیل می شود!

بر اساس خبر رسمی منتشر شده توسط بنیاد ترون (TRX) ، نقاشی پابلو پیکاسو که اخیراً توسط جاستین سان خریداری شده، به عنوان توکن TRC-721 در بلاک چین ترون گنجانده شده است.

ترون2 - تبدیل اثر هنری پیکاسو، به توکن NFT، توسط جاستین سان !

 

از هم اکنون ، اثر Femme Nue Couchee Au Collier برای همیشه در بلاک چین ترون و در سیستم بیت تورنت (BTFS) ذخیره می شود.

بنابراین ، این اولین شاهکار پابلو پیکاسو است که هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی وجود دارد. از آنجا که توکن TRC-721 اطلاعات را در قراردادهای هوشمند ذخیره می کند ، منحصر به فرد آن توسط سازنده قرارداد تضمین می شود.

در نتیجه ، کلاهبرداران دیگر قادر به سرقت یا ایجاد هر گونه فساد در رابطه با این اثر هنری پیکاسو، نخواهند بود.

JUST NFT تبدیل به ARK از مجموعه های دیجیتالی می شود!

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده است، جاستین سان بنیانگذار ترون، اخیراً اولین مجموعه از آثار هنری را برای توکن سازی خریداری کرده است. این مجموعه شامل مجموعه هنرهای هنرمند دیجیتال Beeple و همچنین اثر “Three Self-Portraits” از اندی وارهول میباشد.

آقای سان تأکید می کند که بنیاد ترون در مورد شرط بندی NFT بسیار جدی است. JUST NFT Fund موقعیت های برتر در اکوسیستم در حال توسعه بازارهای هنری مبتنی بر بلاک چین را هدف قرار می دهد:

“JUST NFT Fund به ترویج NFT و ثبت آثار برتر هنری جهان در بلاک چین متعهد است. چشم انداز ما تبدیل شدن به صندوق Ark Star Fund در زمینه NFT است.”

تا زمان انتشار این خبر، بیش از ۱۹۶۰۰۰ قطعه هنری رمزگذاری شده است. سرمایه بازارهای NFT برای چندین پلتفرم، از ۵۵۰ میلیون دلار فراتر رفته است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا