اخبار ارز دیجیتال

کاردانو، برای سهولت خرید ADA، با پردازنده پیشرو پرداخت (Simplex) همکاری می‌کند!

در اینجا دلیل این که ادغام کوین کاردانو (ADA) با هدایت پردازنده پرداخت رمزارز به فیات (Simplex)، برای جامعه کاردانو، از اهمیت بالایی برخوردار میباشد، آمده است.

اکنون ADA را می توان با فیات به دست آورد: همکاری Simplex با کاردانو

بر اساس خبر رسمی که توسط Simplex به اشتراک گذاشته شده است ، اولین سکه بومی کاردانو ، ADA ، به مجموعه دارایی های Simplex ، افزوده شده است. اکنون ، قابلیت تبدیل ارز فیات به رمزارز و برعکس آن، برای جامعه کاردانو (Cardanians)، در سراسر جهان در دسترس میباشد.

11 - کاردانو، برای سهولت خرید ADA، با پردازنده پیشرو پرداخت (Simplex) همکاری می‌کند!

 

خرید ADA با پول فیات، در حال حاضر برای تمام شرکای Simplex از جمله کیف پول های متعدد ، سرویس مالکیت ، صرافی ها ، اکوسیستم های سهام و غیره، در دسترس است.

در زمان اعلام خبر ، Simplex، ده ها ارز رمزپایه و صدها ارز فیات را ادغام کرده است تا پیشرفت و تجربه امن را برای تمام معامله گران حوزه رمزارزها، تضمین کند.

همانطور که قبلاً توسط U.Today گزارش شده بود، از سه ماه چهارم سال ۲۰۲۰ (پاییز ۱۳۹۹) ، Simplex یک شریک اصلی برای کارت پرداخت Visa در اروپا میباشد که سطح شناخت آن در بخش Fintech را نشان میدهد.

کدام روش ها برای خرید کاردانو (ADA) در دسترس میباشد؟

با این همکاری جدید ، خریدهای کاردانو با کارتهای نقدی و اعتباری ، برنامه Apple Pay ، SEPA یا انتقال SWIFT در دسترس میباشد.

خرید توکن های ADA با هر یک از شرکای Simplex بدون در نظر گرفتن فرم و ترکیب آن، مجاز میباشد.

پلتفرم بلاکچین اثبات سهام کاردانو، در حال نزدیک شدن به انتشار عملکرد قرارداد هوشمند خود میباشد. بنابراین ، ادغام فیات با Simplex، ورود نقدینگی فیات به دیفای مبتنی بر ADA را تسهیل می کند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا