اخبار ارز دیجیتال

کشف ۴۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق از یک منزل مسکونی در اراک

اراک- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ۴۴ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از یک منزل مسکونی در شهرستان اراک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، محمد عقیل سلگی گفت: مأموران امنیت اقتصادی استان، در تحقیقات خود از دپوی تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در یک منزل مسکونی در شهرستان اراک مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی اظهار کرد: مأموران پس از شناسایی این منزل و با هماهنگی مرجع قضائی، در بازدید از این محل موفق به کشف تعداد ۴۴ دستگاه ماینر قاچاق و ۲۴۴ عدد فیوز برق فاقد هر گونه مدارک مثبته گمرکی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مرکزی با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی دستگاه‌های کشف شده، خاطرنشان کرد: یک نفر در این عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

سلگی در پایان از شهروندان خواست تا به منظور کمک روز افزون به اقتصاد جامعه و پیشگیری از استفاده غیر قانونی از برق یارانه‌ای از سوی سود جویان در صورت اطلاع از این گونه موارد، موضوع را بلافاصله از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن با مجرمان اقتصادی برخورد قانونی صورت پذیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا