اخبار ارز دیجیتال

 ۳ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در خراسان جنوبی کشف شد

بیرجند- سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی از کشف سه دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق به ارزش ۶۹۰ میلیون ریال در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ستاد جواد بخشی بیان کرد: با دریافت اخباری مبنی بر نگهداری تعدادی دستگاه استخراج ارز دیجیتال در یکی از روستاهای شهرستان بیرجند، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: مأموران با انجام تحقیقات تخصصی و پلیسی، محل نگهداری دستگاهای استخراج ارز دیجیتال را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی با رعایت حقوق شهروندی این محل را بازرسی کردند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی افزود: در بازرسی و پاکسازی از این محل سه دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیر مجاز کشف و یک متهم دستگیر شد.

سرهنگ بخشی با بیان اینکه متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی شده است، گفت: ارزش ریالی این اقلام غیرمجاز توسط کارشناسان مربوطه ۶۹۰ میلیون ریال برآورد شده است.

وی با بیان اینکه دستگیری مجرمان و برخورد با هنجارشکنان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد، افزود: از شهروندان خواستاریم برای کمک به اقتصاد، آرامش و خصوصاً امنیت جامعه در صورت اطلاع از این گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ و تماس با شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا