اخبار بلاکچینتحلیل ارزهای دیجیتال

Fidelity، پلت فرم Sherlock را برای تحلیل ارزهای رمزنگاری شده، راه اندازی کرد!

شرلوک(Sherlock)، تجزیه و تحلیل اساسی و فنی را برای مدیران سرمایه و سرمایه گذاران فراهم خواهد کرد.

غول مدیریت دارایی Fidelity، با اعلام خبر ایجاد یک پلتفرم تحلیلی به نام شرلوک، در عمق فضای دارایی های دیجیتال فرو می رود.

در اطلاعیه ای در تاریخ ۲۹ آوریل (۰۹ اردیبهشت) ، Fidelity Investments ، که ۱۰ تریلیون دلار دارایی را تحت مدیریت دارد، از یک راه حل برای تجزیه و تحلیل داده های دارایی دیجیتال برای کمک به سرمایه گذاران و مدیران سرمایه، رونمایی کرد.

این پلتفرم که شرلوک نامیده می شود ، مشابه ترمینال بلومبرگ (Bloomberg) خواهد بود و داده های مربوط به تحلیل بنیادی و فنی ، داده های بلاکچین ، داده های بازار ، تحلیل احساسات اجتماعی و اخبار صنعت را در یک پورتال، جمع آوری می کند.

بر اساس این اعلامیه ، این پلتفرم شامل تحقیق بر روی دارایی های رمزنگاری شده، از برخی از ارائه کنندگان داده های سازمانی و تجزیه و تحلیل های منحصر به فرد، برای کمک به سرمایه گذاران در ارزیابی بازار می باشد.

این پلتفرم جدید در برابر راه حل های موجود شرکت هایی مانند Messari که در سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷-۱۳۹۶) برای ارائه تجزیه و تحلیل درجه نهادی راه اندازی شده است ، رقابت خواهد کرد. شرکت تحقیقاتی دلفی دیجیتال (Delphi Digital)، که روز پنجشنبه از همکاری با شرکت سرمایه گذاری بازی Bitkraft خبر داد ، یکی دیگر از ارائه دهندگان تحقیق و تجزیه و تحلیل دقیق، برای مشتریان موسسه میباشد.

پلتفرم های دیگری که سطح عمیق تری از تجزیه و تحلیل و داده ها را ارائه می دهند، شامل Glassnode ، Skew ، Coin Metrics ، Dune Analytics و Santiment میباشند.

کوین وورا (Kevin Vora)، معاون مدیریت محصول در مرکز فناوری Fidelity ، افزایش تمایلات سازمانی به فضای رمزنگاری را تأیید کرد:

“مشاهده رشد چشمگیر فضای داده های دارایی دیجیتال طی چند سال گذشته، بسیار هیجان انگیز بوده است و در حالی که بازار به سرعت در حال تکامل است ، از سرمایه گذاران سازمانی شنیده ایم که هنوز نیاز به یک راه حل جامع و قابل دسترسی برای داده ها، وجود دارد.”

شرلوک، علاوه بر مجموعه پیشرفته ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل برای سرمایه گذاران سازمانی ، به کاربران اجازه می دهد تا داده های

off-platform برای مدل سازی و آزمایش مجدد را، کاوش کنند.

همکار ارشد در Blockchain Capital ، کینجال شاه (Kinjal Shah) ، اظهار داشت که یکی از چالش های عمده، هنگام تحقیق در بازارهای رمزنگاری ، تجمیع اطلاعات از منابع متعدد میباشد و اضافه کرد: “شرلوک با دسترسی به داده های جامع و به موقع به ما کمک می کند که در این بازار پر شتاب، تحقیقات کارآمدتری داشته باشیم. “

مرکز فناوری کاربردی Fidelity (FCAT)، همچنین دارای یک تیم تحقیقاتی بلاکچین است که تحقیقاتی را انجام می دهد و اثبات مفاهیم را در مورد موارد استفاده خاص، برای فن آوری دفتر کل توزیع شده ایجاد می کند.

Fidelity در حال تقویت دارایی رمزنگاری شده خود است که در سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۳-۱۳۹۲) با استخراج بیت کوین آغاز شد.

در ۲۴ مارس(۴ فروردین)، Fidelity با ثبت درخواست ETF بیت کوین، با هدف ارائه چنین محصولی برای اولین بار در ایالات متحده، اقدام کرد.

در تاریخ ۸ آوریل(۱۹ فروردین) ، تام جسوپ (Tom Jessop)، رئیس بخش رمزنگاری Fidelity ، اظهار داشت که معتقد است همه چیز برای صنعت دارایی رمزنگاری، به نقطه اوج رسیده است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا