NFTاخبار

گسترش همکاری شبکه Flare با Gala Games و خرید توکن های NFT!

توکن گالا گیمز (Gala Games) با اختصار GALA ، بطور بومی در بلاکچین Flare (FLR) وجود خواهد داشت.

از اتریوم تا Flare

طبق اعلام رسمی تیم گالا (GALA)، که به توسعه بازی مبتنی بر بلاکچین می پردازد ، توکن GALA به عنوان یک دارایی مبتنی بر Flare وجود خواهد داشت.

اکنون این توکن، یک توکن ERC-20 میباشد، یعنی یک توکن بومی بلاکچین اتریوم است. در آینده ، ابزاری برای تسهیل سوزاندن توکن های  ERC-20 گالا، به منظور مینت توکن های مبتنی بر Flare، منتشر خواهد شد.

gala game - گسترش همکاری شبکه Flare با Gala Games و خرید توکن های NFT!

 

این تیم اضافه کرد که با این ارتقاء ، تمام تراکنش های GALA، فاقد هزینه و آنی خواهند بود ، که نمی توان با توجه به هزینه ها و ازدحام بسیار زیاد در اکوسیستم اتریوم، به آن دست یافت.

همچنین ، تیم گالا گیمز تأیید کرد که آوردن توکن های NFT به Flare یکی از مهم‌ترین اهداف آن است. این جنبه از ترکیب Gala و Flare، با یک خرید غیرعادی، گرامی داشته می شود.

Citadel of the Moon توسط Flare Network خریداری شده است!

تیم Flare اقدام به خرید Citadel of the Moon ، سومین Citadel of Mirandus در دنیای بازی که توسط مهندسان و طراحان Gala Games ساخته شده ، کرده است.

علاوه بر این، گالا گیمز یکی از اولین اعتبارسنج های (Flare Time Series Oracles) بلاکچین Flare می باشد. توان محاسباتی آن گره اختصاصی FLR را تأمین خواهد کرد.

اخیرا ، گالا گیمز با همکاری نویسنده برجسته فرانک میلر ، مجموعه ای از NFT ها را به مناسبت بزرگداشت سی امین سالگرد انتشار کمیک های Sin City منتشر کرد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا