اخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتال

مقایسه ارتش ریپل (XRP) با متولیان ۹/۱۱ ، توسط Mike Novogratz

مایک نووگراتز(Mike Novogratz) ، مدیرعامل Galaxy Digital در آخرین مصاحبه خود ، ارتش ریپل (XRP) را با متولیان ۹/۱۱ مقایسه کرد:

طی این سالها ، ارتش XRP یک جامعه واقعی از مردم را تشکیل داده است که واقعاً می خواهند آن را باور کنند. شما می‌توانید هر چیزی را به آن‌ها بگویید. مثل تئوری های توطئه ۱۱ سپتامبر است. بخش کمی از آن در رمزنگاری وجود دارد. آنها فقط گاهی به حقیقت نگاه نمی کنند.

این میلیاردر همچنین می گوید که این جامعه او را به یاد حامیان دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق می اندازد که به انکار مشروعیت انتخابات ۲۰۲۰ و هواداران فوتبال انگلستان ادامه می‌دهند.

در چند ماه گذشته ، جامعه XRP یک هشتگ جنگ، علیه رئیس سابق کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) ، جی کلیتون (Jay Clayton) و مقامات عالی رتبه سابق SEC که طرح دعوی را علیه ریپل اقامه کردند، راه انداخته اند. اعضای آن مشغول پخش نظریه های توطئه بی اساس، در مورد تعارض مناقشات احتمالی هستند.

ارزش ریپل باید به ۶۰ میلیارد دلار برسد.

مدیر سابق صندوق سرمایه‌گذاری ادعا می‌کند که هرگز از XRP خوشش نیامده است، زیرا بسیاری از رمزار ها متعلق به این شرکت هستند:

“من هرگز رمزارز XRP را دوست نداشتم. زیرا شما یک گروه دارید که تعداد زیادی از این رمزارز را در اختیار دارد. چه رسد به اینکه شما اجازه دهید SEC را در کار مدیر عامل ، بنیانگذار و شرکت اخلال ایجاد کند.”

بعد از اینکه نووگراتز رالی XRP را مورد سوال قرار داد ، طرفداران این توکن شروع به حمله به او در توئیتر کردند و از این میلیاردر خواستند که سهام خود را از ریپل خارج کند.

نووگراتز بیان می کند که این معامله دردناکی برای او بوده است. وی اظهار داشت که ارزش شرکت باید ۶۰ میلیارد دلار بر اساس مقدار XRP موجود باشد ، اما ارزش ریپل در واقع حدود ۳ میلیارد دلار معامله می شود:

“بنابراین ، چیزی دور از وضعیت کنونی است.”

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا