اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

تریدری که سقوط سال ۲۰۱۸ را پیش بینی کرده بود، از اصلاح دیگری در بازار میگوید

در آخرین توییت خود، پیتر برنت، تریدر باتجربه‌ی کالا هشدار داده است که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال روزی شاهد اصلاح شدیدی خواهند بود.

این چارتیست افسانه‌ای اضافه کرد که ثروت و پس انداز زندگی‌ها از دست خواهد رفت و از افرادی که از کریپتو و فعالیت اهرمی بازار اطلاعات کامل ندارند به عنوان بزرگترین بازندگان آینده نام برد.

عدم پذیرش “چشم لیزری”، الگوی رفتاری محبوب بین طرفداران بیت کوین، توسط برنت حتی باعث شد او در کنار کمدین آمریکایی، بیل ماهر، قرار بگیرد که در آخرین قسمت از نمایش خود اسکار امسال و کریپتو را نقد کرد.

“چه فکر می‌کنید BTC ناجی پولی جهان است یا یک برنامه رایانه‌ای Pet Rock ، فکر میکنم به این کلیپ یا با این کلیپ مثل من به شدت بخندید.”

پیش بینی‌های سابق برنت

حتی با اینکه برنت به توییت‌های بیش از حد دراماتیک مشهور است، او سابقه‌ی پیش بینی‌های درستی را دارد.

به عنوان مثال، در ژانویه ۲۰۱۸ (دی ۹۶)، او متوجه شد که صعود قبلی بیت کوین مختل شده است که این به منزله‌ی شروع یک بازار خرسی است.

اما بعضی از پیش بینی‌های برنت به شدت اشتباه بوده است. پس از سقوط شدید ماه مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸)، او اعلام کرد که احتمال صفر شدن بیت کوین بیشتر از رسیدن آن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار است‌. از زمان پیش بینی منفی برنت بیت کوین ۱,۲۰۰ درصد رشد کرده است.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

 

منبع: u.today 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا