اخبار ارز دیجیتال

صعود ۲۱ درصدی رمزارز ایاس در رالی امروز بازار

طبق اطالاعات Investing.com ،  رمزارز ایاس (EOS) در روز چهارشنبه تا ساعت ۱۵:۴۶ به وقت گرینویچ با قیمت ۷.۷۹۳۷ دلار  معامله شد و توانست ۲۰.۷۸ درصد افزایش در یک روز را تجربه کند.

در این روند صعودی  ،ایاس توانست با رسیدن به ارزش بازار   ۷.۲۷۹۳ میلیارد دلاری  ،  ۰.۳۱٪ از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال به اختیار بگیرد. رکورد تاریخی ارزش بازار ایاس برابر با ۱۷.۵۲۹۰ میلیارد دلار است.

این رمزارز طی بیست و چهار ساعت گذشته ،در محدوده ۶.۴۲۴۲ تا ۷.۷۹۴۰ دلار معامله شده است.

طی هفت روز گذشته ، ارزش ایاس با افزایش ۳۰.۷۳ درصدی ، رشد قابل توجهی را تجربه کرد. در زمان نوشتن این مطلب ، حجم بازاری ایاس در حدود ۶.۰۸۴۸ میلیارد دلار قرار داشت و قیمت آن طی ۷ روز گذشته در محدوده ۵.۶۲۳۰ تا ۷.۷۹۴۰ دلار معامله شده است.

با قیمت فعلی ، ایاس همچنان ۶۶.۰۸٪ از بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی ۲۲.۹۸ دلار که در ۲۹ آوریل ۲۰۱۸ (۹ اردیبهشت ۱۳۹۷) به ثبت رسید ، فاصله دارد.

دیگر رمزارز های بازار:
طبق آخرین داده های دریافتی از Investing.com ، قیمت بیت کوین با ۴.۰۳٪ افزایش در روز در ۵۷,۲۸۳.۹ دلار معامله می شود.

همچنین قیمت اتریوم با ۱.۷۵٪ کاهش در ۳,۳۱۱.۴۶ دلار معامله می شود.

طبق آخرین داده های دریافتی ،  ارزش بازار بیت کوین در ۱۰۷۵.۵۷۵۱ میلیارد دلار قرار دارد و ۴۵.۹۵ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. اتریوم نیز با ارزش بازار ۳۸۳.۴۲۳۸ میلیارد دلاری ،  ۱۶.۴۷ درصد از کل حجم بازار ارزهای رمزپایه را در اختیار دارد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

 

منبع:investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا