اخبار بلاکچین

بلاک چین Flare از استیبل کوین خود با نام Aurei رونمایی میکند!

با توجه به Flare Atlas که یک منبع مستقل متمرکز بر اکوسیستم Flare میباشد، با شروع کار شبکه اصلی Flare، مکانیزم های آن توسط استیبل کوین بومی خودش، تامین خواهد شد.

Aurei (AUR) اولین استیبل کوین Flare

تیم Flare Atlas اعلام کرد که استیبل کوین Aurei با اختصار AUR در FLR منتشر خواهد شد و به عنوان استیبل کوین شبکه همراه با F-Assets و ERC-20  توکن GALA به کار خواهد رفت.

Flare Atlas - بلاک چین Flare از استیبل کوین خود با نام Aurei رونمایی میکند!

 

بر اساس گفته سازندگان آن ، استارت آپ Trustline ، از استیبل کوین Aurei با کد: AUR و نماد: ₳، باید به عنوان سکه پایدار با وثیقه اضافی که توسط ارائه دهندگان نقدینگی پروتکل ایجاد شده، یاد شود.

برای مینت AUR ، کاربر باید دارایی هایی با ارزش بیشتر از ۱ دلار را وثیقه کند. Aurei توسط Spark و دارایی های F مانند FXRP ، F-DOGE و غیره، قابل پشتیبانی است.

برای وام دهی Aurei (AUR) ، دارندگان، توکن های اعتباری شبکه Trustline به اختصار (TCN) را دریافت می کنند. تأمین کنندگان Aurei قادر خواهند بود درآمد خود را هم در AUR و هم در TCN برداشت کنند.

آیا دارایی های F بیشتری در راه است؟

Flare Atlas ، استیبل کوین Aurei را یکی دیگر از دارایی های موجود در Flare نام برد. دارایی های دیگر عبارتند از:

لایت کوین (LTC)، دوج کوین (DOGE) ، استلار (XLM) و ریپل (XRP). همچنین ، توکن GALA ، علی رغم مینت در اتریوم ، با Flare نیز سازگار خواهد بود.

براساس آخرین برآوردها ، بلاکچین FLR توسط Flare Networks در ژوئن یا جولای ۲۰۲۱(خرداد-تیر) راه اندازی خواهد شد. این کار، عملکرد قراردادهای هوشمند را برای مخاطبان XRP Ledger به ارمغان می آورد.

Flare همکاری های جالبی را در زمینه زیرساخت ها ، دیفای و NFT ها ایجاد کرده است. به عنوان مثال ، تولید کننده بازی های بلاکچین Gala Games، دارای Flare اختصاصی خود خواهند بود.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا