اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

گلدمن ساکس، تیم معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود را تشکیل میدهد!

با توجه به یک یادداشت داخلی به دست آمده از CNBC ، گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، غول بانکی ایالات متحده به کارمندان خود اطلاع داده است که تیم معاملات ارزهای رمزنگاری شده خود را فعال می کند.

این یادداشت که توسط شریک گلدمن، راجش ونکاتارامانی (Rajesh Venkataramani) نوشته شده است، ادعا می کند که این تیم بخشی از ارز جهانی گلدمن و ارزهای در حال ظهور (GCEM) خواهد بود:

“من خوشحالم که تشکیل تیم معاملات ارزهای رمزنگاری شده شرکت را اعلام میکنم. میز متمرکز ما برای مدیریت ریسک ارزهای رمزنگاری شده، برای مشتریان ما خواهد بود. آنطور که به من گزارش شده، این تیم، به بخشی از ارزهای جهانی و بازارهای نوظهور (GCEM) تبدیل خواهد شد که با تلاش شرکت دارایی های دیجیتال (David Solomon) به رهبری متیو مک درموت انجام خواهد شد. “

گلدمن در روز پنج شنبه برای فراهم کردن امکان دسترسی به اطلاعات و اخبار بازار ، یک داشبورد دارایی دیجیتال راه‌اندازی کرد.

ونکاتارامانی می گوید که این تیم تازه تاسیس تاکنون قراردادهای NDF با پشتوانه بیت کوین و معاملات Bitcoin futures گروه CME را معامله کرده است.

گلدمن متوقف نخواهد شد

بر اساس این یادداشت ، گلدمن قصد دارد به گسترش حضور خود در بازار رمزارزها ادامه دهد:

“با نگاهی رو به جلو ، همچنان که به گسترش حضور بازار خود ادامه می دهیم ، البته به روشی سنجیده شده ، ما به طور انتخابی از ارائه دهندگان نقدینگی جدید برای کمک به توسعه خدمات خود، استفاده میکنیم.”

این بانک در ماه مارس(اسفند)، اقدام به راه اندازی مجدد میز معاملات رمزنگاری شده خود کرد و این نشان می دهد که با کاوش در حضانت دارایی های رمزنگاری شده و سرمایه قابل معامله در صرافی ، بیشتر به سمت بیت کوین خواهد رفت.

ماه گذشته (فروردین) ، دیوید سالومن (David Solomon) ، مدیر عامل گلدمن ساکس گفت که وقتی صحبت از مقررات میشود، انتظار تحول بزرگی در فضای ارزهای رمزپایه را دارد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا