اخبار بلاکچین

DappRadar، مبلغ ۵ میلیون دلار از بودجه سری A را جمع آوری کرد!

روز جمعه DappRadar ، یک شرکت ردیابی داده لیتوانیایی برای برنامه های غیرمتمرکز (Dapps) ، اعلام کرد که ۵ میلیون دلار از بودجه سری A را جمع آوری کرده است.

سرمایه گذاران اصلی در این دوره از سری A، شامل Prousus Ventures ، Blockchain.com Ventures و NordicNinja VC بودند. این استارت آپ از این بودجه برای افزایش آگاهی از برند خود و راه اندازی محصولات جدید مانند Portfolio Tracker استفاده خواهد کرد.

DappRadar به عنوان یک فروشگاه برنامه بین المللی (app store) برای پلتفرم های غیرمتمرکز مالی دیفای (DeFi) و توکن NFT عمل می کند. این برنامه، داده های بیش از ۵۰۰۰ اپلیکیشن غیرمتمرکز (Dapp) را از بیش از ۲۰ بلاکچین مانند اتریوم و Flow ، بلاک چین هدایت کننده NFT بازار NBA TopShot را ردیابی می کند.

همانطور که Block قبلاً گزارش داده بود، در سال ۲۰۱۹(۱۳۹۷ شمسی)، DappRadar برای نیرو بخشی تحقیقات و توسعه خود ، ۲.۳ میلیون دلار خود جمع آوری کرد. این سرمایه از Naspers Ventures ، Blockchain.com Ventures و Angel Invest Berlin تنها بودجه ای بود که DappRadar پیش از این دریافت کرده بود.

در حالی که بودجه داده ها / تجزیه و تحلیل ها / اطلاعات رمزنگاری در سه ماهه گذشته کمتر بود، طبق گفته جان دانتونی (John Dantoni) از The Block Research، این بخش اخیراً معاملات قابل توجهی را تجربه کرده است.

علاوه بر ۵ میلیون دلار بودجه DappRadar ، جمع کننده داده های رمزنگاری جهانی Coin Metrics، مبلغ ۱۵میلیون دلار بودجه از گلدمن ساکس (Goldman Sachs) در ۵ می دریافت کرد و شرکت تحلیل بلاک چین Chainalysis در ماه مارس(اسفند۱۳۹۹)، مبلغ ۱۰۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

صرافی Coinbase نیز اقدام به خرید شرکت Skew در اواخر آوریل(اردیبهشت) کرد که یک شرکت داده و تحلیل میباشد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: theblockcrypto

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا