اخبار eBayاخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

بازار آنلاین eBay، امکان حراجی NFT را فراهم می کند!

بازار آنلاین eBay، مزایده هایی را برای NFT در پلتفرم خود معرفی کرده است.

براساس گزارش رویترز ، کاربران eBay که معیارهای مشخصی را در این پلتفرم دارند، مجاز خواهند بود که توکن های NFT را لیست کنند. این شرکت افزود که سیاست ها و ابزارهای خود را در مورد مجموعه های دیجیتالی در آینده گسترش خواهد داد.

جوردن سویتنام (Jordan Sweetnam) ، معاون ارشد آمریکای شمالی eBay گفت: “در ماه های آینده ، eBay قابلیت های جدیدی اضافه خواهد کرد که مجموعه های هدایت شده توسط بلاکچین(بلاکچین محور) را به پلتفرم ما وارد می کند.”

این گزارش دقیقاً یک هفته پس از اینکه مدیر عامل، جیمی یانون (Jamie Iannone) گفت این پلتفرم فرصت‌هایی را برای فعال کردن توکن هایNFT  بر روی این پلتفرم به شیوه‌ای آسان، بررسی خواهد کرد، منتشر شد.

مدیر عامل شرکت گفت که خریداران و فروشندگان درحال حاضر نیز قادر به معامله با NFT در eBay بودند اما در این پلتفرم، هنوز فرآیند کار، آسان نشده است. یانون در آن زمان گفت که این شرکت در نظر دارد گزینه‌های پرداخت با ارز رمزنگاری شده را نیز، معرفی کند.

مدیران اجرایی در بازار آنلاین، قبلاً اشاره کرده بودند که eBay می تواند پذیرای پرداخت با ارزهای رمزنگاری شده، باشد. سه سال پیش، این معاون ارشد گفت eBay، ادغام بیت کوین به عنوان روش پرداخت در پلتفرم خود را به طور جدی در نظر دارد.

هزاران پروژه با ویژگی های NFT در چند ماه گذشته در فضای رمزنگاری، سر و صدای زیادی به پا کرده اند و به نظر می رسد که به دنبال مثالی از فروش چند میلیون دلاری آثارهنری دیجیتال در بازارهای آنلاین هستند. معرفی توکن ها به بازاری مانند eBay با حدود ۱۸۷ میلیون خریدار فعال، این پتانسیل را دارد که این جنون را برای مدت طولانی تری ادامه دهد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا