اخبار ارز دیجیتال

اتریوم ۴هزار دلاری تا سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می رسد

اتریوم (ETH) ، با گذشت سال ۲۰۲۱ حتی سطوح قیمتی زیر ۱۰۰۰ دلار را نیز تجربه کرد ، اما اخیرا موفق به ثبت رکوردی بالاتر از ۴۰۰۰ دلار شد و در کنار بیت کوین (BTC) و سایر رمزارزهای محبوب ، رشد کرد.

طبق داده های دریافتی از Coingecko ، روز سه شنبه ، اتریوم تنها با ۳,۹ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۳,۹۸۲ دلار کاهش یافت و توانست روند منسجم خود را حفظ کند. این رمزارز طی ۷ روز گذشته تقریباً ۱۶ درصد افزایش یافت.

اتریوم در سال جاری میلادی رشد قابل توجهی را تجربه کرد  و این هم باعث رونق امور مالی غیرمتمرکز که سیستم های وام دهی ارزدیجیتال خارج از بانکداری سنتی را تسهیل می کنند، شد. بسیاری از برنامه های DeFi در شبکه بلاک چین اتریوم تعبیه شده اند.

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) و گروه دیگری از توسعه دهندگان نرم افزار اتریوم را در سال ۲۰۱۳ بنیان گذاری کردند و رسماً در سال ۲۰۱۵ این رمزارز راه اندازی شد. اتریوم در ابتدا با قیمت حدودی ۲ دلار معامله می شد.

طبق نمودار Coingecko  ، امروز اتریوم با ارزش بازار ۴۵۸ میلیارد دلاری دومین رمزارز بزرگ بازار است .

در سایه بیت کوین ، بزرگترین رمزارز بازار ، اتر به تازگی سودهای پارابولیک قابل توجهی را کسب کرده است و سرمایه گذاران را به سمت رمزارز های پربازده دیگری کشانده است.

رویترز به نقل از کریس وستون (Chris Weston)، مدیر تحقیق در بروکر Pepperstone ، عنوان کرد موسسات حقوقی، بسیار بیشتر از مردم جذب بازار ارز های دیجیتال می شوند و هنوز هم برخی از مردم به این بازار باور ندارند.”

طبق گزارش تحقیقی Glassnode روز دوشنبه ، ارائه دهنده داده های بلاکچین اعلام کرد: نشانه هایی وجود دارد که حجم بازار به مرور زمان از بیت کوین به سمت اتریوم و دوج کوین درحال انتقال است .

اتریوم پس از شروع سال جاری میلادی حتی زیر سطح قیمت ۷۵۰ دلاری را نیز لمس کرد و درحال حاضر بیش از ۴۰۰٪  افزایش قیمت تاکنون داشته است.

یک هیئت متخصص پیش بینی کرده است که قیمت اتر تا سال ۲۰۲۵ به بیش از ۲۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید و نسخه های اصلی ارتقاء شبکه سبب رشد چشمگیر اتریوم شده اند.

همچنین مدیر عامل صندوق دارایی دیجیتال BitBull نگرش متفاوتی دارد و معتقد است تا سال ۲۰۲۵ اتریوم به سطح قیمت خیره کننده ۱۰۰,۰۰۰ دلاری خواهد رسید.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

 

منبع:btimesonline

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا