اخبار صرافی و اکسچنجقوانین کشورها

تحقیقات در مورد بایننس، مدتها ادامه خواهد داشت!

تحقیقات در مورد صرافی ارز رمزنگاری شده جهانی بایننس (Binance) توسط مقامات آمریکایی ممکن است سالها طول بکشد تا به نتیجه برسد.

روز جمعه ، خبرگزاری بلومبرگ پس از گزارش تحقیق در مورد بایننس توسط مقاماتی که پولشویی و جرائم مالیاتی را بررسی می کنند، امواج شوکه کننده ای را از طریق بخش رمزنگاری ارسال کرد.

مقامات مسئول شامل دادستان های واحد انسجام بانکی وزارت دادگستری و بازرسان دفتر دادستانی ایالات متحده در سیاتل میباشند. علاوه بر این ، یک منبع نزدیک به این موضوع فاش می کند که سرویس درآمد داخلی (IRS) نیز در حال بررسی رفتار کارکنان بایننس و مشتریان آن است.

در پاسخ به گزارش بلومبرگ ، مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، به ۲.۲ میلیون فالوور خود می گوید که گزارش بلومبرگ در واقع فقط توصیفی از نحوه همکاری صرافی جهانی رمزارز با مقامات، برای از بین بردن فعالیت های غیرقانونی است.

“عنوان خبر نامناسب و بد است. اما خود مقاله واقعا بد نیست (اما چه کسی آنرا می خواند). او توضیح داد که این مقاله نحوه همکاری بایننس با سازمان های اجرای قانون برای مبارزه با خاطیان را توصیف کرده، اما به نوعی باعث شد که این یک چیز بد به نظر برسد … به هر حال. به کار برگردیم. “

در همین حال ، گزارشگر بلومبرگ، جسی وستبروک (Jesse Westbrook)، می گوید این تحقیق پیچیده است و چندین ماه ادامه خواهد داشت.

“هنگامی که شما در مورد یک تحقیق جنایی صحبت می کنید ، پیگرد قانونی بسیار دشوارتر از تحقیقات مدنی است که یک سازمان مانند کمیسیون بورس و اوراق بهادار آن را پیگیری خواهد کرد…

بنابراین شما می دانید که این تحقیقات ماهها و حتی سالها به طول می انجامد. این نیست که شما تحقیقات را شروع کنید و بلافاصله کیفرخواست ها به جریان بیفتد و موارد دیگر. این کار برای مدتی ادامه خواهد داشت و زمانبر است. “

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: dailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا