اخباراخبار بلاکچیناخبار بیت کوینمطالب ویژه

در بحبحه سقوط بازار، نهنگ ها در حال انباشت بیت کوین هستند!

آنگونه که از شواهد و قرائن موجود بر می آید، بزرگ ترین هودل کننده های بیت کوین (BTC) که با اصطلاح نهنگ بیت کوین نیز شناخته می شوند، در بحبحه اصلاح اخیر قیمت، به صورتی تهاجمی مشغول خرید این ارز رمزپایه پیشرو هستند. این واقعیت، خوش بینی نسبت به احتمال اتمام فشار فروش اخیر در آینده ای نه چندان دور را بیشتر می کند.

داده های اخیر گلاسنود (Glassnode)، حاکی از آن هستند که آنتونی پمپلیانو به تازگی به این نتیجه رسیده است که نهنگ های بیت کوین که بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰  واحد BTC در اختیار  دارند، در اوج سقوط بازار، یعنی روز چهارشنبه، ۱۲۲۵۸۸ BTC خریداری کرده اند. بیشترین ترافیک ایجاد شده در صرافی های رمزنگاری از ایالات متحده بود،  این در حالی است که پرمیموم کوین بیس در مقطعی از زمان به مرز ۳۰۰۰ BTC رسید.

به گزارش بلومبرگ، چندین مورد از صندوق های پوشش ریسک نیز تائید کرده اند که با ریزش قیمت، نسبت به خرید این ارز اقدام کرده اند. از جمله شرگت های دیگری که در این مدت مقدار قابل ملاحظه ای بیت کوین خریداری کرده اند می توان به دو شرکت بزرگ انگلیسی MVPQ Capital و ByteTree Asset Management  و کمپانی Three Arrows Capital  در سنگاپور اشاره کرد.

کایل دیویس ، بنیانگذار شرکت Three Arrows Capital ، به بلومبرگ گفت:

“آن دسته از افرادی که برای سرمایه گذاری وام گرفته بودند، خود به خود از سیستم حذف شدند. هر زمان که با حجم لیکوئید شدن بالای پوزیشن ها روبرو می شویم، فرصتی برای خرید به دست می آوریم. تعجب آور نیست اگر بیت کوین و اتریوم طی یک هفته کل ریزش قیمت به وجود آمده را جبران کنند “

یکی دیگر از نهنگ های ناشناس بیت کوین که روز نهم می (۱۹ اردیبهشت) ۳۰۰۰ واحد بیت کوین را با قیمت ۵۸۰۰۰ دلار فروخته بود، در روزهای ۱۵، ۱۸ و ۱۹ می (۲۵، ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت) معادل ۳۵۲۱ واحد بیت کوین را مجدداً خریداری کرده است.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا