اخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنج

هدایت ۶ میلیون دلار بوجه توسط کوینبیس برای صرافی ارز رمزنگاری اندونزی!

Pintu ، یک صرافی ارز رمزنگاری شده مستقر در اندونزی، با تمرکز بر کاربران تازه وارد حوزه رمزارزها، ۶ میلیون دلار برای پشتیبانی از ماموریت خود در زمینه پذیرش این صنعت، به دست آورده است.

این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد که یک دوره بودجه سری A را با هدایت سرمایه گذاران بزرگ حوزه ارزهای رمزنگاری شده در جهان از جمله Pantera Capital ، Coinbase Ventures و Intudo Ventures به اتمام رسانده است. نوآوران دیگری مانند Alameda Ventures ، Blockchain Ventures و Castle Island Ventures نیز در این دور جمع آوری بودجه، شرکت کردند.

Pintu در سال ۲۰۲۰(۱۳۹۹) توسط جث ساتویو (Jeth Soetoyo) تاسیس شد که یک شرکت بزرگ ارز رمزنگاری شده دارای مجوز در اندونزی است و توسط آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالاها در اندونزی به نام Bappepti قانون گذاری و تنظیم می شود. این صرافی تحت تسلط آژانس Bappebti و وزارت ارتباطات و انفورماتیک به عنوان یک کارگزار رمزنگاری معتبر، ثبت شده است.

بودجه جدید این شرکت برای جذب افراد تازه وارد در صنعت، به بازاریابی ، استخدام و توسعه محصول تبدیل خواهد شد. اندرو اجیپوترو (Andrew Adjiputro) افسر ارشد اجرایی Pintu به این نکته اشاره کرد که Pintu با صرافی های رمزنگاری اصلی اندونزی مانند Indodax و Tokocrypto کمی متفاوت است. زیرا صرافی Pintu بر بازار انبوه متمرکز است تا به کاربران تازه وارد حوزه رمزارزها برسد.

اجیپوترو گفت که بسیاری از معامله گران خرده فروش اندونزیایی، ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک کلاس دارایی سرمایه گذاری جایگزین می دانند و بیشتر سرمایه گذاران بین ۲۰ تا ۳۵ سال سن دارند.

“برای بیشتر اندونزیایی ها، مفهوم سرمایه گذاری و تجارت جدید است، چرا که نفوذ تاریخی در این دسته ها بسیار کم بوده است. بنابراین آنچه که ما شاهد آن هستیم، فرصتی برای کمک به اندونزیایی ها است که مفهوم سرمایه گذاری و معامله را درک کرده و در امتداد مسیر سرمایه گذاری جهشی را به سایر طبقات دارایی انجام دهند. “

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اندونزی علی رغم ممنوعیت پرداخت ارزهای رمزنگاری شده در سال ۲۰۱۷(۱۳۹۶)، تجارت ارز رمزنگاری شده را قانونی نگه داشته است. بنا بر گزارش ها، روز گذشته بانک مرکزی این کشور برنامه های ارز دیجیتال دولتی را اعلام کرده است و قصد دارد ارز روپیه دیجیتال را به یک ابزار پرداخت قانونی در اندونزی تبدیل کند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا