اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال ریپل(XRP) ؛ سه شنبه ۱۱ خرداد

درحال حاضر ، قیمت XRP در نمودار چهار ساعته با اندیکاتور میانگین متحرک ساده (SMA) 100 در قیمت ۱.۰۹۴ دلار مواجه است که با مرز پایین ناحیه عرضه همسطح است. همچنین، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که ریپل ۱۰ درصد به منطقه تقاضایی که از ۰.۹۴۸ تا ۰.۹۸۵ دلار امتداد دارد ، عقب نشینی کند.

قابل توجه است که اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۵۰ در ۰.۹۴۲ دلار بسیار نزدیک به سطح مذکور در بالا است ، بنابراین اصلاح قیمت XRP در اینجا رو به اتمام است و به خریداران اجازه می دهد تا قیمت را به سمت سطوح بالاتر سوق دهند.

پس روند نزولی کوتاه مدت ، قیمت XRP ممکن است به اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۱۰۰ در ۱.۰۹۴ دلار برسد. در صورت عبور موفقیت آمیز خریداران از این سطح ، قیمت می تواند  به ناحیه عرضه رسیده  و به سطوح بالاتری برسد.

اگر کندلی به طور قاطع در بالای ۱.۱۸۳ دلار بسته شود ، می توانیم شکست مقاومتی قیمت ریپل را تایید کنیم. چنین حرکتی منجر می شود که ریپل اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۲۰۰ چهار ساعته را در قیمت ۱.۲۹۳ دلار مجددا امتحان کند.

xrp 637581329528803690 - تحلیل تکنیکال ریپل(XRP) ؛ سه شنبه 11 خرداد


از سوی دیگر، اگر قیمت XRP نتواند خود را در بالای سطح قیمت ۰.۹۳۴ دلاری حفظ کند ، سناریوی صعودی باطل خواهد شد. افزایش فشار فروش در این شرایط می تواند ریپل را برای کاهش ۹ درصدی به سمت ۰.۸۴ دلار آماده کند .
این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا