اخبار ارز دیجیتالاستخراج

راه اندازی اولین اتومبیل برقی با قابلیت استخراج بیت کوین و دوج کوین توسط رقیب تسلا!

سازنده خودروهای برقی سبک کانادایی Daymak اعلام کرده است که Spiritus ، اتومبیل آینده گرای این شرکت که هنوز راه اندازی نشده، استخراج بیت کوین و دوج کوین (Dogecoin) را در هنگام پارک، امکان پذیر می کند.

این شرکت ۲۰ ساله همچنین می گوید که پرداخت های پیش از سفارش را در چندین ارز رمزپایه از جمله کاردانو، می پذیرد. کمپین تأمین مالی سرمایه گذاری برای این خودرو که در ماه مارس(اسفند) آغاز شد، بیش از ۳۵۰ میلیون دلار بوده است.

زیرساخت ارز رمزنگاری شده در انتظار ثبت Daymak، در رابط کاربری این اتومبیل، ادغام خواهد شد.

Daymak Spiritus که ویژگیهای زیادی دارد، علاوه بر اینکه اولین اتومبیل برقی است که می خواهد استخراج رمزنگاری را به آن اضافه کن ، قصد دارد که به سریعترین سه چرخ جهان نیز تبدیل شود. انتظار می رود اولین تحویل آن در سال ۲۰۲۳ (۱۴۰۲) آغاز شود.

بنیانگذار Daymak ، آلدو بایوچی (Aldo Baiocchi) می گوید که شرکتش آینده ای را در نظر دارد که از طریق رمزنگاری تامین می شود:

“ما آینده ای را متصور هستیم که عوارض بزرگراه، پارکینگ و سفارش شما، مستقیماً با رمزنگاری پرداخت می شود. قبوض آنلاین و بانکداری شما از طریق همان پلتفرم نرم افزاری پرداخت سده در رمزنگاری، قابل انجام است.”

براساس گزارش U.Today ، مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک، اخیراً علاقه به بازیافت گرمای تولید شده توسط استخراج ارز رمزنگاری شده، نشان داده است.

ماه گذشته، سازنده پیشرو خودروهای الکترونیکی، تسلا، پرداخت بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیست محیطی به حالت تعلیق درآورد و با واکنش جامعه روبرو شد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا