اخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

اسطوره اسکیت برد: من در سال ۲۰۱۲ ،بیت کوین خریدم و تاکنون آنها را هودل کرده ام

تونی هاوک اسطوره اسکیت برد ، در سال ۲۰۱۲ بیت کوین خریداری کرده و از آن زمان اکثر دارایی های خود را نفروخته است.

در جریان کنفرانس میامی بیت کوین ۲۰۲۱ ، تونی هاوک عنوان کرد که وی اولین بیت کوین خود را در سال ۲۰۱۲ پس از تماشای نحوه کار پلتفرم Silk Road با استفاده از بیت کوین ، خریداری کرد. وی صرف نظر از BTC های اهدایی خود به سازمانهای خیریه ، تمامی دارایی بیت کوین خود را هولد کرده است.

هاوک ضمن مقایسه علاقه خود به اسکیت برد و علاقه فعلی اش به بیت کوین ، خاطرنشان کرد که محبوبیت صنعت ارز های دیجیتال بسیار سریعتر افزایش یافته است و محبوبیت بیت کوین کل شهر را فرا گرفته است ، در حالی که سالها طول کشید تا اسکیت برد به جریان اصلی رسانه ها تبدیل شود.
وی برای اولین بار از طریق وب سایت بدنام در بازار سیاه به نام Dark Web Silk Road با بیت کوین آشنا شد.در این بازار آنلاین عمدتا کالا‌ها و خدمات به طور غیر قانونی خرید و فروش می‌شد و برای پرداخت هم در این بازار اکثرا از بیت کوین استفاده می‌شد.

هاوک همچنین افزود که از Silk Road به هیچ عنوان سوءاستفاده نکرد ، اما از نحوه کار بیت کوین در آنجا تحت تأثیر قرار گرفت زیرا بسیار سریع و بین المللی بود و از آینده مالی این رمزارز بسیار خوش بین شد.
در نتیجه ، وی “بلافاصله جستجو کرد: چگونه می توانم بیت کوین بخرم.” به این ترتیب ، اولین خرید وی در سال ۲۰۱۲ انجام شد.

شایان ذکر است، شرکت The Skatepark Project به رهبری تونی هاوک، در ساخت پیست های اسکیت برد در سراسر ایالات متحده و سایر کشورها کار می کند و کمک های اهدایی بیت کوین در جهت ساخت این پروژه ها برای چند سال است که قبول می کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

منبع:cryptopotato

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا