اخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

همکاری شرکت اسکوئر با کمپانی Blockstream برای ساخت تاسیسات استخراج بیت کوین با استفاده از انرژی خورشید

طبق اعلامیه مطبوعاتی امروز ، کمپانی Blockstream که یک شرکت زیرساختی و توسعه ای بلاک چین ومتمرکز بر بیت کوین است ،با شرکت غول پرداخت ،‌ اسکوئر کپیتال (Square Capital) به رهبری جک دروسی برای ساخت یک مرکز استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی همکاری کرد.

هدف از این ابتکار عمل این است که بیت کوین چگونه می تواند مصرف انرژی سبز را تسریع دهد.

این پروژه ی همکاری ۵ میلیون دلار سرمایه از شرکت اسکوئر دریافت خواهد کرد.

مدیر ارشد اطلاعات کمپانی Blockstream ، کریس کوک (Chris Cook ) مدعی شد که انرژی های تجدید پذیر “مقرون به صرفه ترین انرژی موجود در جهان” هستند:

“ما امیدواریم همراه با شرکت اسکوئر ماهیت باز و شفاف پروژه را به عنوان یک الگو به سایر کسب و کار ها بشناسیم که از آن بیاموزند. ما همچنین امیدواریم که بتوانیم نشان دهیم که یک مرکز ماینینگ تجدیدپذیر در دنیای واقعی نه تنها امکان پذیر است بلکه از نظر تجربی نیز ثابت می شود که بیت کوین جهان را به سمت آینده ای پایدار تسریع می هد.”

 

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شد ، جک دورسی روز جمعه در یک رشته توییت اعلام کرد که غول پرداخت اسکوئر قصد دارد یک کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین بسازد.

جک دورسی در کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ اعلام کرد که در زندگی‌اش هیچ کاری مهم‌تر از بیت کوین نبوده است.

جک دورسی در همایش بیت کوین که هم‌اکنون نیز در جریان است گفت اگر بر روی اسکوئر و توییتر کار نمی‌کرد، در شبکه بیت کوین به فعالیت می‌پرداخت. علاوه بر این، وی گفت که فعالیت در عرصه بیت کوین مهم‌ترین کاری است که در زندگی خود انجام داده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا