اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوینتحلیل ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ یکشنبه ۱۶ خرداد

دوج کوین از سقف ۰.۷۳۹ دلار ی خود در۸ مه (۱۸ اردیبهشت) تا سطح قیمت فعلی در ۰.۳۷۴ دلار ، ۵۰ درصد اصلاح شد.   علی رغم روند اصلاحی گسترده ، DOGE به دنبال سقف های خود بوده است و به نظر می رسد که این رمزارز می تواند مجددا با ۲۰ درصد صعود ، سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی در ۰.۷۳۹ دلار را امتحان کند و برای رسیدن به این سطح ظاهرا با هیچ گونه مانعی مواجه نیست.

بسته به رویداد ها و اخبار پیش رو ، دوج کوین هم می تواند سقف های قبلی خود را امتحان کند و هم به سطوح پایین تری کاهش یابد.

اگر دوج کوین از سطح قیمت ۰.۷۳۹ دلاری با موفقیت عبور کند ، می توانیم به روند گاوی و برگشتی آن امیدوار باشیم ، اما قبل از آن ، باید با ۲۵ درصد رشد از سطح قیمت ۰.۵۶۰ دلاری بگذرد و تا ۰.۵۹۷ دلار افزایش یابد.

اگرچه بعید است ، اما در صورت حفظ مومنتوم صعودی ، رمزارز میم می تواند حتی تا رکورد قیمت تاریخی خود در ۰.۷۴۰ دلار افزایش یابد.

doge 637585524814676491 - تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ یکشنبه 16 خرداد
نمودار ۱۲ ساعته جفت ارز DOGE / USDT

سناریوی صعودی بر اساس یک فرض اصلی استوار است که قیمت دوج کوین بتواند در بالای سقف ۰.۷۳۹ دلاری نوسان کند ، اما ، در صورتی که نتواند از سطح مذکور عبور کند ، سرمایه گذاران باید منتظر روند نزولی باشند و در طی آن دوج کوین می تواند سطوح حمایتی اصلی خود را مجددا امتحان کند.

در چنین شرایطی ، کاهش ۱۵ درصدی به ۰.۳۸۰ دلار محتمل به نظر می رسد.

شکست این سطح حمایتی می تواند منجر به فروش یکجا و ارزان دوج کوین شود و با ۱۳ درصد افت به سطح اصلاحی ۷۰.۵٪ فیبوناچی در ۰.۳۳۱ دلار کاهش خواهد یافت.

در شرایط خرسی ، روند نزولی می تواند دوج کوین را از سطح اصلاحی ۵۰% فیبوناچی با ۳۷ درصد کاهش به ۰.۲۸۲ دلار برساند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

 

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا