اخباراخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوینمطالب ویژه

گروه هکرهای Anonymous آشکارا ایلان ماسک را تهدید کردند!

همانطور که می دانید ایلان ماسک با توییت هایی که از ابتدای سال جاری تاکنون منتشر کرده است، تاثیر معناداری بر روند بازار ارزهای رمزپایه گذاشته و بارها سرمایه گذاران را خوشحال و یا ناراحت کرده است. ماسک، که در آغاز یکی از طرفداران سرسخت بیت کوین بود، طی یک ماه گذشته سیاست متضادی را در پیش گرفته است. این میلیاردر معروف، به بهانه مسائل زیست محیطی و مصرف بیش از حد انرژی، پشتیبانی خود را از بیت کوین قطع کرد. هرچند به نظر می رسد تاثیر گذاری او در حال کمتر شدن است.

گروه هکرهای موسوم به انانیموس (Anonymous) که به خاطر حملات سایبری خود به Hükümedollarsere و şirkedollarsereAnonymous معروف هستند، با انتشار ویدیویی ایلان ماسک را تهدید کردند. انانیموس با اشاره به لیست طویلی از اقدامات مخرب محیط زیستی که کمپانی تسلا تاکنون انجام داده است، ماسک را یکی دیگر از “میلیاردرهای فاسد” نامیدند. این گروه، اظهاراتی را با هدف فاش کردن دستکاری ایلان در بازار رمزنگاری بیان داشتند و ماسک را برای آنچه آنها انجام دادند مقصر دانسته و آشکارا او را تهدید کردند.

آنها با تمجید از خدماتی همچون تولید خودروی برقی و سفرهای فضایی ادعا کرده اند که بیزینس ماسک آن گونه که ادعا می کند سبز و عاری از ایراد نیست.

این گروه از هکرها با بیان اینکه هر آنچه که ایلان ماسک تحت عنوان تلاشی برای نجات جهان به راه انداخته است، تنها به دلیل حس برتری جویی او بوده اظهار داشت که شرکت های زیادی برای تولید خودروهای برقی یا در زمینه سفرهای فضایی فعالیت دارند و ایلان ماسک تنها به واسطه پست های مضحکی که در شبکه های اجتماعی منتشر می کند معروف شده است. انانیموس با یادآوری اینکه بیشتر درآمد تسلا از بیت کوین است و نه فروش اتومبیل، ماسک را متهم کرد قصد دارد به سود دولت آمریکا بیت کوین را بد نام کند. این گروه با ادعای اینکه اقداماتی که ماسک با نام حفاظت از محیط زیست و نوآوری انجام داده است در اصل گامی در جهت درآمدزایی بوده اند، این میلیاردر معروف را به انتشار پست هایی برای دستکاری در بازار و ” بازی با درآمد و زندگی افراد فقیر” متهم کرد.

” نمی دانی که چقدر کسالت آوری، تو یک میلیونر فاسد هستی”

در ادامه نامه انانیموس به ماسک آمده است:

“همانطور که در نظراتی که زیر پست هایی که در توییتر به اشتراک گذاشته ای می بینی، بازی های تو با بازار ارزهای رمزنگاری باعث شده است میلیون ها زندگی نابود شود. میلیون ها سرمایه گذار چشم امید خود را به درآمد حاصل از ارزهای رمزنگاری دوخته اند تا بلکه اینگونه رویاهای خود را محقق کنند. این چیزی است که تو هرگز نخواهی فهمید، زیرا تو در سرزمین تصرف شده آفریقای جنوبی، در میان معادن زمرد به دنیا آمدی و هیچ درکی از زندگی سخت کارگران در سراسر دنیا نداری. شاید فکر کنی که در کار خودت خیلی خبره و باهوش هستی اما حالا یک حریف قدر پیدا کردی. ما گمنام (Anonymous) هستیم. ما یک ارتشیم. منتظر ما باش”.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: latestnews

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا