اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

ترامپ، بیت کوین را کلاهبرداری می داند و از برتری دلار حمایت می کند!

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده ، بار دیگر بیت کوین (BTC) را مورد انتقاد قرار داد.

رئیس جمهور سابق روز دوشنبه در FOX Business اظهار داشت:

“بیت کوین کلاهبرداری به نظر می رسد. من آن را دوست ندارم چون یک واحد پول دیگر است که با دلار رقابت می کند. اساساً، بیت کوین یک ارز در حال رقابت با دلار است. من می خواهم که دلار ارز جهانی باشد. این همان چیزی است که من همیشه گفته ام. “

Trump - ترامپ، بیت کوین را کلاهبرداری می داند و از برتری دلار حمایت می کند!

نظرات ترامپ مطابق با دیدگاه های قبلی او در مورد بیت کوین می باشد. در واقع، در ماه جولای ۲۰۱۹(تیر ۱۳۹۸)، ترامپ اظهار داشت که طرفدار بیت کوین و رمزنگاری نیست.

در آن زمان، ترامپ نوسانات قیمتی را به عنوان یک نکته مهم برای موضع گیری ضد رمزنگاری خود معرفی کرد. در حالی که اظهار داشت ارزهای رمزپایه پول نیستند و ارزشی ندارند.

همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود، دولت ترامپ به طور خاص، به دنبال تصویب سیاست های ضد رمزنگاری بود، گویا ترامپ به استیو منوچین (Steve Mnuchin)، وزیر سابق خزانه داری گفته بود که “به دنبال بیتکوین برود.”

در روزهای آخر دولت ترامپ، همچنین مشاهده کرد که خزانه داری با مقررات جنجالی با هدف نظارت بر کیف پول های خود میزبان، واکنش نشان داد. این سیاست دوران ترامپ با مدیریت جو بایدن حتی بیشتر گسترش یافته است. همچنین سرویس درآمد داخلی نیز به دنبال بستن راه های گریز مالیاتی مربوط به حوزه رمزنگاری می باشد.

با این حال، کنگره های طرفدار حوزه رمزنگاری مانند سناتور سینتیا لومیس (Sen. Cynthia Lummis) و نماینده وارن دیویدسون (Rep. Warren Davidson) همچنان به دفاع از حقوق خصوصی و محرمانه کیف پول رمزنگاری می پردازند.

به نظر می رسد مکالمه پیرامون مقررات ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده به سمت باج افزار تغییر یافته است. زیرا کانون توجه جدیدی برای جمعیت ضد رمزنگاری در واشنگتن می باشد. احتمالاً حملات باج افزار در ایالات متحده، مسئول این تغییر روایت جدید است.

در ماه می، Cointelegraph گزارش داد که دولت بایدن در حال بررسی شکافهای موجود در قوانین رمزنگاری در پی رکود اخیر قیمت در بازار بوده است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا