اخباراخبار بیت کوینتحلیلتحلیل بیت کوینمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه ۱۹ خرداد

بیت کوین در یک منطقه نزولی زیر منطقه حمایتی ۳۵۵۰۰ دلاری باقی مانده و روند نزولی خود را ادامه داد؛ تا جاییکه حتی حمایت ۳۳۵۰۰ دلاری را شکست و زیر میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ قرار گرفت.

قیمت حتی تا زیر منطقه حمایتی ۳۲۰۰۰ دلاری کاهش یافت. قبل از شروع روند اصلاح قیمت، پایین ترین سطح آن در نزدیکی تراز ۳۱۰۶۵ دلار تشکیل شد. پس از آن، بالاتر از سطح ۳۲۰۰۰ و ۳۲۵۰۰ دلار قیمت شکسته شد و از سطح اصلاحی ۲۳.۶% فیبوناچی حرکت نزولی سقف نوسانی ۳۶۸۲۰ دلار تا کف قیمت ۳۱۰۶۵ دلار عبور کرد.

قیمت در نزدیکی سطح ۳۴۰۰۰ دلار با مقاومتی شدید روبرو است. ظاهراً سطح اصلاحی ۵۰٪ فیبوناچی ۳۶۸۲۰ دلار به ۳۱۰۶۵ دلار به عنوان یک مانع مهم عمل می کند.

نمودار بیتکوین 4 - تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ چهارشنبه 19 خرداد

در نمودار ساعتی جفت ارز BTC/USD یک کانال صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳۲۳۰۰ دلار در حال تشکیل است. اولین مقاومت اصلی نزدیک به سطح ۳۳۵۰۰ دلار و مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی منطقه ۳۴۰۰۰ دلاری قرار دارند. در صورت عبور از این ناحیه، قیمت می تواند میانگین متحرک ساده ساعتی ۱۰۰ را لمس کند.

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۳۴۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، احتمالاً بار دیگر روندی کاهشی را در پیش می گیرد. اولین حمایت در روند نزولی نزدیک به سطح ۳۲۵۰۰ دلار خواهد بود.

اولین حمایت اصلی نزدیک به سطح ۳۲۳۰۰ دلار و خط روند کانال می باشد. اگر زیر حمایت این کانال شاهد شکست نزولی قیمت باشیم، احتمال رسیدن بیت کوین به تراز ۳۱۰۰۰ دلار وجود دارد. در این حالت، حمایت اصلی نزدیک به سطح ۳۰۰۰۰ دلار است. اگر گاوها نتوانند از منطقه حمایتی ۳۰ هزار دلاری محافظت کنند، با خطر کاهش شدید قیمت روبرو می شوند.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD  ساعتی برای جفت ارز BTC/USD در منطقه نزولی شتاب می گیرد.

RSI ساعتی برای جفت ارز BTC/USD  زیر سطح ۵۰ است.

حمایت های اصلی: ۳۳۳۰۰ دلار و ۳۱۰۰۰ دلار

مقاومت های اصلی: ۳۴۰۰۰ و ۳۵۰۰۰ دلار

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: newsbtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا