اخبار ارز دیجیتال

۸ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در سیریک کشف و ضبط شد

سیریک – رئیس دادگستری شهرستان سیریک گفت : ۸ دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز (ماینر) توسط ماموران انتظامی در شهرستان سیریک کشف و ضبط شد.

مجید حسینقلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این تعداد دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز، در راستای حفظ و پایداری شبکه برق در شهر سیریک کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به کشف دستگاه غیر مجاز ماینر و برخورد جدی با متخلفان تصریح کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان سیریک با اقدامات اطلاعاتی از استفاده غیر مجاز مقادیری دستگاه استخراج ارز دیجیتال توسط فردی در منزلش با خبر و با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند که در بازرسی از محل ۸ دستگاه تولید ارز دیجیتال قاچاق کشف شد.

حسینقلی با تاکید بر اینکه، به منظور ایجاد رفاه و آسایش عمومی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به سامانه فوریت برق و نیروهای انتظامی گزارش کنند.

وی با اشاره به اینکه، در این زمینه همکاری و مشارکت مردم سیریک ستودنی است افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با استفاده از دستگاه های استخراج ارز دیجتال دستگاههای مایتر، نیروی انتظامی در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود و برخورد قاطع با افرادی که دستگاه غیر مجاز ماینر در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا