اخباراخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

ارز دیجیتال ناشناخته وب دلار پس از رشد سرسام آور روز گذشته ، ۹۹٪ سقوط کرد

روز گذشته ارزش یک ارز دیجیتال ناشناخته، فقط در مدت سه ساعت با جهشی ناگهانی به رتبه ۱۷ برترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار رسید.

روز دوشنبه در حدود ۳/۷ میلیارد دلار از طریق یک آلت کوین کاملاً ناشناخته فقط در مدت سه ساعت وارد بازار ارزهای دیجیتال شد.

این ارز با عنوان وب دلار (WEBD)  از ساعت ۹:۰۰ تا ساعت ۱۲:۰۰ به وقت گرینویچ از ۰.۰۰۰۳۷۱۱ دلار به ۰.۶۱۲۱ دلار رسید و بیش از ۱۶۴،۸۴۲درصد رشد کرد . با این وجود ، افزایش قیمت همراه با کاهش حجم بود.این اقدام قیمت یک توالی پامپ و تخلیه باورنکردنی را نشان می دهد. وب دلار که در کمال تعجب به سرعت به رتبه ۱۷ بازار رسیده بود با کاهشی ۹۹ درصدی به ۰.۰۰۰۴ دلار رسید و تا رده ۸۷۳ سقوط کرد.

طبق داده های جمع آوری شده توسط کوین مارکت کپ ، اولین جهش WEBD باعث شد سرمایه بازار این ارز دیجیتال از ۱.۸۴ میلیون دلار تنها در ۳ دقیقه به ۱.۵ میلیارد دلار رسد.

بعداً ، از ساعت ۱۰:۳۹ به وقت گرینویچ ، ارزش بازار آن به ۵.۱۲ میلیون دلار کاهش یافت و در ساعت ۱۱:۲۹ به وقت گرینویچ با جهش دیگری به ۹.۵ میلیارد دلار رسید.

پامپ و دامپ قیمت WEBD از یک صرافی به نام IndoEx نشات گرفته است که تحت یک نهاد ثبت شده در انگلیس به نام IndoEx LTD فعالیت می کند.
کالینز اسپنسر ، تنها سهامدار این شرکت است که در هیچ شبکه اجتماعی حضور ندارد.
در پروفایل لینکدین ، این شرکت به داشتن ۱۰-۵۰ کارمند افتخار می کند که فقط سه نفر از آنها در شبکه های اجتماعی فعالیت تجاری دارند. همه آنها پروفایل لینکدین مخفی دارند و از اندونزی هستند ، نه از انگلستان.
شواهد نشان می دهد که IndoEx در پامپ و دامپ توکن WEBD در روز دوشنبه نقش مهمی داشته است. 

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا