اخبار ایرانبرگزیده ها

بازپرس پرونده صرافی کریپتولند: تا آخر ماه پرداخت‌ها آغاز می‌شود!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بازپرس پرونده صرافی رمزارزی کریپتولند به کاربران این صرافی که مقابل دادسرای رسیدگی به جرائم اقتصادی تجمع کرده بودند، از دلایل تاخیر در بازگشایی این سایت گفت و وعده داد تا آخر ماه یک سری از پرداخت‌ها انجام شود.

به گزارش اقتصاد ۲۴، در حالی حدود یک ماه از بازداشت سینا استوی، مدیر عامل صرافی کرپیتولند می‌گذرد که هنوز که هنوز است، سایت این صرافی تعلیق و دارایی مردم در آن بلوکه است. در این یک ماه بسیاری از کاربران صرافی کریپتولند بارها مقابل دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی تجمع کرده و خواستار بازگشت دارایی خود شده‌اند.

بازپرس پرونده: تلاش ما بازگشت هرچه سریع‌تر دارایی مردم است!

بازپرس پرونده در آخرین تجمع کاربران صرافی کرپیتولند که روز یک‌شنبه ۲۳ خرداد ماه انجام شد، وعده داد که تا آخر خرداد ماه پرداخت‌ رمزارز و دارایی کاربران آغاز خواهد شد.

آقای نریمانی ادامه داد:

هرچند به طور قانونی می‌بایست پرونده، رسیدگی و سپس پرداخت‌ها آغاز می‌شد، اما بازگشت پول مردم خارج از این روند پرداخت خواهد شد. بنابراین، مردم نگران نباشند.

وی افزود:

تیم اطلاعات سپاه تلاش می‌کند که از نگرانی کاربران بکاهد و سینا استوی، مدیر عامل صرافی کریپتولند نیز در روند بازپرسی با مسئولان همکاری کرده است. بنابراین، اولویت مسئولان این پرونده پرداخت هرچه زودتر رمزارز و دارایی مردم است.

آقای نریمانی گفت:

این صرافی بالغ بر ۱۵۰ هزار کاربر دارد و بیش از ۴۰ هزار نفر در سایت گرداب تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند.

شیوه بازگشت دارایی کاربران کریپتولند!

یکی از کاربران صرافی کرپیتولند که خود وکیل است، گفت:

برای بازپرداخت دارایی مردم اعم از پول یا رمزارز، دو حالت وجود دارد. حالت نخست که به احتمال ۹۹ درصد عملیاتی خواهد شد، بازگشایی سایت کریپتولند و دسترسی مرحله به مرحله کاربران مشخص‌شده است. شیوه دوم این است که کاربران، آدرس کیف پول خود را بدهند و تیم فنی اطلاعات سپاه دارایی مردم را منتقل کند.

این وکیل در پاسخ این سوال که آیا سایت به یک باره باز خواهد شد، گفت:

تنها کسانی که در سایت گرداب ثبت‌نام کرده‌اند، به دارایی خود دسترسی خواهند یافت. کاربران به صورت مرحله به مرحله به حساب کاربری خود دسترسی می‌یابند؛ زیرا اگر سایت برای همه کاربرانی که در گرداب ثبت‌نام کرده‌اند، باز شود و همه به سایت هجوم بیاورند، سایت به طور قطع جواب نمی‌دهد و از دسترس خارج خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا