اخبار ارز دیجیتالقوانین کشورها

جمهوری خواهان مجلس، پذیرش ارزهای رمزپایه را آغاز می کنند!

کمیته کنگره جمهوری خواه ملی یا NRCC ، روز پنجشنبه اعلام کرد که به عنوان بخشی از تلاش گسترده برای بازپس گیری مجلس و متوقف کردن دموکراتها از پیگیری دستورالعمل های خود، کمپین پذیرش کمک در ارزهای رمزپایه را آغاز خواهد کرد.

تام امرسون (Tom Emmerson)، رئیس هیئت مدیره، در بیانیه ای گفت: “NRCC مفتخر است که مسئولیت پذیرش مشارکت های کمپین ارزهای رمزپایه را به عهده دارد.

“تمرکز ما بر پیگیری هر مسیر ممکن برای پیشبرد مأموریت خود در توقف برنامه سوسیالیستی Nancy Pelosi و بازپس گیری اکثریت مجلس می باشد و این فناوری نوین به فراهم کردن منابع لازم برای موفقیت، کمک خواهد کرد.”

حزب جمهوری خواه آمریکا(GOP)، پرداختها با بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را از طریق BitPay ، پردازنده پیشرو پرداخت دیجیتال، خواهد پذیرفت. ارزهای رمزپایه دریافت شده از طریق BitPay می توانند بلافاصله به دلار نقد شوند.

در حالی که ارز رمزنگاری شده مورد حمایت برخی از قانونگذاران جمهوری خواه مانند سینتیا لومیس(Cynthia Lummis) و کوین مک کارتی (Kevin McCarthy) قرار گرفته است، اما تاریخچه اخیر حزب عمدتاً بر ضد دارایی های دیجیتال بوده است. دونالد ترامپ(Donald Trump)، رئیس جمهور سابق آمریکا، هنگام حضور در دفتر خود  به وزیر خزانه داری خود گفت “دنبال بیت کوین” بروید. دولت قبلی در اواخر سال ۲۰۲۰(پاییز ۱۳۹۹)، با حمایت از مقررات سختگیرانه تری در مورد کیف پول های self-custody، آخرین اظهار نظر خود را به صنعت رمزنگاری رساند.

در طرف مقابل طیف جمهوری خواهان، آزادی خواه، رند پاول (Rand Paul)، سناتور اهل کنتاکی، پذیرش پرداخت های بیت کوین را در سال ۲۰۱۵(۱۳۹۴) آغاز کرد.

بسیاری از دموکرات های ایالات متحده نیز همچنین نظرات منفی در مورد ارز رمزنگاری شده اتخاذ کرده اند. سناتور الیزابت وارن (Elizabeth Warren) ، دارایی هایی مانند بیت کوین را “پول خصوصی دیجیتالی ساختگی ” خوانده است.

با این وجود، دموکرات ها اخیراً اعلام کردند که در حال تشکیل کارگروه جدیدی هستند که به ارزهای رمزپایه اختصاص دارد. نماینده ماکسین واترز (Maxine Waters)، که به عنوان رئیس کمیته خدمات مالی مجلس (House Financial Services Committee) خدمت می کن ، گفت که این گروه “با قانون گذاران و کارشناسان جهت عمیق شدن در مورد این صنعت که چندان درک نشده و از نظر مقررات کامل نیست، سر و کار خواهند داشت.”

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا