اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت کوینکیف پول ارز دیجیتال

حضور بیت کوین در اپلیکیشن Maiar شبکه Elrond!

شبکه الروند (Elrond Network)، توسعه دهنده پروتکل بلاکچین الروند، بیت کوین را در برنامه مالی خود، مایار (Maiar) راه اندازی کرد.

به گفته مدیرعامل شبکه الروند، بنیامین مینکو (Beniamin Mincu)، افزودن بیت کوین به مایار، باعث تسریع در پذیرش اپلیکشین پول و فاکتور مهمی در زیرساخت های بلاک چین الروند می شود.

مایار این امکان را فراهم می کند تا این کیف پول غیرحضوری (non-custodial) بلاکچین کاملاً کاربردی را در هر گوشی هوشمند، تنها با چند کلیک دریافت کنید.

مزیت اصلی مایار عدم نیاز به استفاده از خطوط آدرس پیچیده مانند ۱HLOD9E4SDFFPDYFNYNKBLQ85Y51J3ZB1 میباشد. این آدرس را با اسم مستعار روشن و آسان برای سهولت در به خاطر سپردن، جایگزین می کند و الروند آنها را “هروتگ(herotags)” می نامد.

فقط در مدت چهار ماه، ۴۰۰,۰۰۰ کاربر از برنامه مایار استفاده کرده اند. این برنامه در iOS و Android به شش زبان (انگلیسی ، اسپانیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، رومانیایی و اندونزیایی) در دسترس می باشد.

بلاک چین الروند(Elrond)

Elrond یک بلاکچین منحصر به فرد است که از مکانیزم “Adaptive State Sharding” و الگوریتم اثبات سهام (Secure Proof-of-Stake) استفاده می کند، که مقیاس پذیری خطی را فراهم می کند. الروند می تواند بیش از ۱۵,۰۰۰ تراکنش در ثانیه (TPS) را با تاخیر ۶ ثانیه ای و هزینه کم پردازش کند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا