اخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار بیت کوین

فشار های ایالات متحده و چین ،بر ماینرهای بیت کوین برای استفاده از انرژی سبز

روزنامه نگار ارز دیجیتال چینی ، کالین وو(Colin Wu) ، گزارش داده است که چین و ایالات متحده درحال حاضر تقاضا دارند تا شرکت‌هایی که سهام آن‌ها به صورت عمومی عرضه شده،به طور اجباری  اطلاعاتی را در مورد تاثیرات کسب و کار خود بر محیط زیست و تغییرات اقلیمی، افشا کنند.

به گفته آقای وو ، این کار باعث خواهد شد که ماینرهای بیت کوین و سایر رمزارزها مبتنی بر روش اثبات کار ،شروع به استفاده از منابع تجدید پذیر انرژی با سرعت بیشتری کنند.

هر دو کشور چین و ایالات متحده از شرکت های مذکور درخواست کرده اند تا به طور اجباری تأثیر تجارت خود را بر تغییر آب و هوا فاش کنند. این کار سبب خواهد شد تا شرکت های استخراج بیت کوین به استفاده از انرژی سبز را تسریع کنند.

با این حال ، مقاله ای که آقای وو به عنوان یک منبع به اشتراک گذاشت و عنوان کرد که در ایالات متحده ، لایحه عوامل زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت شرکتی هنوز توسط جمهوری خواهان حمایت نشده است و برای بررسی بیشتر ، این لایحه  به سنا منتقل خواهد شد.

روزنامه نگار چینی همچنین افزود: به دلیل ادامه برخورد دولت چین با شرکت های استخراج بیت کوین و محروم کردن آنها از منابع انرژی ، هش ریت بیت کوین بالغ بر ۲۵ درصد کاهش یافته است.

وی معتقد است که در صورت حفظ رفتار چین با ارزهای دیجیتال ، ممکن است به زودی کل شبکه بیت کوین به زیر ۱۰۰E برسد.

screenshot u.today 2021.06.19 21 35 35 221x300 - فشار های ایالات متحده و چین ،بر ماینرهای بیت کوین برای استفاده از انرژی سبز

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

 

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا