اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

مدیر عامل شرکت StormX می گوید: رونق اخیر در حوزه رمزنگاری، باعث افزایش پذیرش در این حوزه شده است!

ارز رمزنگاری شده از زمان آغاز این صنعت در سال ۲۰۰۹(۱۳۸۸)، چندین چرخه گاوی(صعودی) و خرسی(نزولی) را پشت سر گذاشته است. در حالی که سال ۲۰۱۷(۱۳۹۶)، شاهد رونق صنعت رمزنگاری در زمینه پیشنهادات اولیه سکه(ICO) و افزایش قیمت بیت کوین (BTC) بود، سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ (۱۴۰۰-۱۳۹۹)شاهد گسترش فضای رمزنگاری در زمینه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های NFT بودند. به گفته مدیرعامل یکی از شرکت های رمزنگاری، این بار، تمایل خرده فروشی و سازمانی در حوزه رمزنگاری بیش از هر زمان دیگری، به پذیرش این حوزه، منجر شده است.

سیمون یو (Simon Yu)، مدیرعامل StormX، در اظهار نظرهای خود به Cointelegraph گفت: “محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده، طی سالهای گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده، اما سال ۲۰۱۷ تجربه تلخی برای بسیاری از مردم به جا گذاشت. اما به سرعت به سال ۲۰۲۱ منتقل شده ایم و مشخص است که زمان در گذر تغییر میباشد.”

یو، نقل قول های خود را در پاسخ به یافته های اخیر سازمان رفتار مالی یا FCA ، از انگلستان، که نشان داد بر اساس تحقیقات انجام شده، ۲.۳ میلیون بزرگسال مستقر در انگلیس دارای ارز رمزنگاری شده هستند، ارائه کرد.

در سال ۲۰۱۷ ، قیمت بیت کوین صعود کرد و ۲۰,۰۰۰ دلار بود. در سال ۲۰۲۱ ، بیت کوین، براساس داده های TradingView.com به قیمتی نزدیک به ۶۵,۰۰۰ دلار رسید.

یو گفت: “ادغام ارز رمزنگاری شده در جنبه های زندگی روزمره، امکان رشد و تحکیم خود را به عنوان چیزی بیش از یک دارایی فراهم می کند. این به یک سیستم جدی مالی جایگزین برای ارزهای فیات تبدیل می شود و مردم شروع به توجه می کنند.”

“دیگر شرکت ها با موارد استفاده دلخواه و خودسرانه ظاهر نمی شوند، اما در عوض، اکنون با افزودن منافع به زندگی مصرف کنندگان، خارج از حوزه ارزهای رمزپایه، به پیشرفت خود ادامه می دهند. همه اینها در زمانی رخ می دهد که در میان یک همه گیری جهانی، جایی که مردم برای ارزیابی منابع مالی خود زمان داشته اند و اکنون به دنبال راه های جایگزین، نه تنها برای سرمایه گذاری، بلکه برای درآمدزایی نیز هستند. “

به دنبال بازار گاوی رمزنگاری ۲۰۱۷، این صنعت در سال ۲۰۱۸(۱۳۹۷) به یک بازار خرسی سقوط کرد. تا آنجا که بازار فعلی پیش می رود، قیمت بیت کوین از زمان انتشار در محدوده ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار قرار دارد که به میزان قابل توجهی از بالاترین قیمت خود، از موقعیت قیمتی پایینی برخوردار است. زمان مشخص خواهد کرد که آیا بازار رمزنگاری به سمت نزول بیشتر پیش می رود یا خیر.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا