اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

هش ریت بیت کوین به کمترین میزان خود در سال ۲۰۲۱ کاهش یافت

ظاهرا ، برخورد و اقدامات دولت چین با ارزهای دیجیتال روبه پایان نیست. در گزارشی امروز استان سیچوان چین با صدور بیانیه ای رسمی به همه شرکت های تولید برق دستور داد تا ماینر هایی که از ۲۵ ژوئن ۲۰۲۰(۵ تیر۱۳۹۹) فعال بوده اند ، فعالیت خود را متوقف کنند. در همین حال ، کشورهای آمریکای شمالی در حال برنامه ریزی هستند تا این فرصت را از دست ندهند و خود را تبدیل به مرکز جدید استخراج ارز دیجیتال جهان کنند.

در تاریخ ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) ، استان سیچوان رسماً اسنادی را صادر کرد و از شرکتهای تولید برق خواست که فوراً تأمین برق هرگونه مرکز ماینینگ را متوقف کرده و وضعیت مربوطه را در تاریخ ۲۵ام گزارش کنند.

– Wu Blockchain (WuBlockchain) 18 ژوئن ۲۰۲۱

این خبر در حال حاضر تأثیرات خود را بر روی هش ریت بیت کوین و قیمت بیت کوین نشان می دهد. بیت کوین در محدوده ی خطرناک ۳۶ هزار دلار کاهش یافت و هش ریت بیت کوین نیز به ۱۲۷.۶۶ تریلیون هش بر ثانیه کاهش یافت که کمترین میزان در سال ۲۰۲۱ است.

Screen Shot 2021 06 18 at 9.20.24 PM 300x168 - هش ریت بیت کوین به کمترین میزان خود در سال 2021 کاهش یافت

در حالی که در یک طرف ، چین همچنان به برخورد با مراکز استخراج ارز های دیجیتال ادامه می دهد و موضع سخت گیر خود را حفظ کرده است ،در طرف دیگر ، بسیاری از ایالات آمریکا و سایر مناطق جهان از ماینرها استقبال می کنند. بسیاری از ماینرهای بزرگ ارز دیجیتال در چین از جمله جیانگ زوئر (Jiang Zhuoer) ، جیانگ زوئر(Jiang Zhuoer) ، مدیرعامل استخر استخراج BTC.TOP ، مدعی شده است که به کشورهای اروپایی و آمریکایی منتقل می شود.

مناطق قاره ای ایالات متحده آمریکا از جمله تگزاس به دلیل بازارهای بی قانون انرژی خود ، برای ماینر های ارز دیجیتال یکی از مناسب ترین مکان ها هستند. همچنین ، ، فرانسیس سوارز(Francis Suarez) ، شهردار میامی، در مصاحبه اخیر با CNBC عنوان کرد که بسته های مالی محرک برای ماینرهای ارز دیجیتال ارائه می دهد. سایر ایالت ها از جمله وایومینگ نیز اقدام قابل توجهی را برای جلب توجه ماینرهای ناامید انجام داده است و برای راه اندازی عملیات استخراج به آنها کمک می کند.

آقای سوارز ،تامین انرژی سبز و ارزان را از طریق انرژی هسته ای به ماینرهای ارز دیجیتال پیشنهاد کرده است . میامی در حال برنامه ریزی ایجاد زیرساخت هایی برای ارائه امکانات و تجهیزات برای استخراج ارزهای دیجیتال است.

اما تأثیر کوتاه مدت اقدامات چین قطعاً برای بیت کوین نگران کننده است اما هرچه بیشتر ایالات متحده به استقبال ماینرهای ارز دیجیتال،پیش برود، آینده بیت کوین روشن خواهد بود. جابجایی ماینرها ، شبکه بیت کوین را به یک دارایی سازگار با محیط زیست و کارآمدتر از قبل تبدیل خواهد کرد.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

 

منبع:coingape

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا