اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی و اکسچنج

راه اندازی خط تولید کامل Sushi در Harmony!

بر اساس اعلامیه مطبوعاتی مشترک با U.Today ، صرافی غیر متمرکز بر بستر اتریوم، سوشی (Sushi) قرار است مجموعه کامل محصولات خود را در هارمونی (Harmony) عرضه کند.

علاوه بر این، این پلتفرم ها برای توزیع مشوق ها و پاداش های استخراج معادن برای کاربران، در مجموع به ارزش ۴ میلیون دلار، همکاری خواهند کرد.

به عنوان بخشی از این مشارکت، سوشی و هارمونی در حال ساخت یک گروه مالی قوی میان زنجیره ای(cross-chain) هستند که باعث اتصال توسعه دهندگانی که از وب ۲.۰ و تکنولوژی آن استفاده می کنند، می شود.

استفان تسه (Stephen Tse)، بنیانگذار هارمونی گفت:

“ما اعتقاد داریم این همکاری با سوشی فقط آغاز جذب میلیونها نفر به امور مالی غیرمتمرکز است. با کامل شدن شبکه اصلی، ما از اصول اولیه DeFi استفاده می کنیم که دسترسی به بسیاری از جوامع جدید را امکان پذیر می کند و ما از همکاری در این مسیر با سوشی هیجان زده هستیم.”

این همکاری همچنین شامل گسترش Kashi، اولین اپلیکیشن غیرمتمرکز (dApp) ساخته شده در  Bento Box سوشی، بر روی پلتفرم هارمونی میباشد و به این dApp اجازه می دهد تا از تمام دارایی های موجود در Bento Box  استفاده کند.

طبق گفته این توسعه دهندگان، برخلاف سایر پلتفرم های موجود مانند Aave و CREAM، پلتفرم Kashi، وام گیری را تفکیک کرده و با اجازه دادن به کاربران برای گرفتن وام و وام دادن جفت های مشخص، خطرات را کاهش می دهد.

برای اهداف تبلیغاتی، این دو پروژه در حال سازماندهی یک کمپین ویژه استخراج نقدینگی ۲ میلیون دلاری هستند که سقف بازار هارمونی و محصولات نوآورانه سوشی را ادغام خواهد کرد و شامل هر یک میلیون دلار برای هر کدام از مشوق های رمز ONE و ۱SUSHI خواهد بود. این کمپین طی ۱۲ ماه آینده، برای کاربران صرافی غیرمتمرکز SushiSwap، در دسترس خواهد بود.

هارمونی همچنین با سازماندهی یک هکاتون (hackathon) که توسعه دهندگان وب ۲.۰ و وال استریت را به وب ۳.۰ می آورد، گامی در جهت هدف دور از ذهن خود، یعنی دستیابی به “میلیاردها کاربر” برمیدارد.

سوشی همچنین از یک هکاتون پشتیبانی خواهد کرد که شامل چهار چالش با حداکثر جایزه ۲۵,۰۰۰ دلار است. هارمونی قول می دهد جزئیات این رویداد را در ماه جولای(تیر-مرداد) ارائه دهد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا