اخبار ارز دیجیتالاخبار ریپل

پیتر برانت: این الگو میتواند XRP را به پایین ترین قیمت خود بکشاند!

تریدر پیشکسوت، پیتر برانت(Peter Brandt) در توئیتر اظهار کرده است که چرا ارز رمزنگاری شده رتبه هفتم، ریپل (XRP) ، ممکن است از سطح ۰.۶ دلار فعلی خود سقوط کند و به کمترین حد خود برسد.

XRP / BTC در حال شکل گیری الگوی H&S است!

توکن XRP وابسته به Ripple که در اوایل سال جاری به اوج ۱.۹ دلار رسیده بود، تاکنون نتوانسته دوباره به همان بالاترین سطح صعود کند.

در عوض، بیش از دو ماه است که روند نزولی به خود گرفته است. شرکت بزرگ fintech Ripple، همچنان در جنگ قانونی با آژانس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) می باشد و تاکنون چندین پیروزی بزرگ کسب کرده است.

پیتر برانت نموداری را با الگوی Head and Shoulders در نمودار XRP / BTC منتشر کرده است و اضافه کرد که تکمیل شدن این الگوی معکوس، رمز XRP را به پایین ترین سطح تاریخی خود می رساند.

او ارتش XRP را که انتظار دارد قیمت توکن در آینده نزدیک افزایش یابد، با سوال اینکه آیا XRP واقعاً “قصد دارد به یک موج جزر و مدی تبدیل شود؟” مسخره می کند.

Peter Brandt 1 - پیتر برانت: این الگو میتواند XRP را به پایین ترین قیمت خود بکشاند!

XRP هنوز ۸۰.۲۵ درصد کمتر از بالاترین قیمت خود در تمام زمان می باشد.

تاکنون، XRP تمام دستاوردهایی را که امسال دیده است از دست داده و به سطح ۰.۶ دلار برگشته است، که طبق داده های ارائه شده توسط CoinMarketCap، این ارز در سال ۲۰۲۰ در اوج بود و در ۲۸ نوامبر(۸ آذر ۱۳۹۹) به آن دست یافت.

در حال حاضر ، XRP همچنان ۸۰.۲۵ درصد از بالاترین رقم ۳.۳ دلاری خود در تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۸(۱۱ دی ۱۳۹۶) ، کاهش یافته است و دومین ثبت بالاترین قیمت در ۱۹ آوریل(۳۰ فروردین ۱۳۹۷) همان سال بوده است.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا