اخبار ارز دیجیتال

۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال در بهشهر کشف شد

ساری- جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان بهشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سیدموسی حسینی اظهار داشت: به منظور جلوگیری از قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی، طرح تشدید مبارزه با قاچاق به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های مأموریتی، در دستور کار قرار گرفت.

وی، افزود: در اجرای این طرح، مأموران پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی ۲ نفر از مخلان امنیت اقتصادی در آن شهرستان شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهمان که با مقاصد سودجویانه اقدام به نصب دستگاه‌های تولید ارز دیجیتال در یک واحد مسکونی کرده بودند شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی در ادامه اظهار داشت: پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران در بازدید از محل مورد نظر ۶۶ دستگاه تجهیزات تولید ارز دیجیتال به ارزشی بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال کشف کردند.

حسینی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی مؤثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه گذاری داخلی است، گفت: پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیر قانونی موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور است.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران در خاتمه با اشاره به اینکه خرید و مصرف کالای قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیر قانونی باعث اخلال در عرضه تولیدات داخلی، تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری است از مردم خواست: در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه ناامنی در جامعه با پلیس همکاری کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا