اخباراخبار سهام های بین المللیسهام تسلا

۳ سهام خودرویی که می توانند تسلا را پشت سر بگذارند

اخیرا ،با کاهش فعالیت صنعت خودروهای الکتریکی (EV) ،وضیعت تولیدکننده مشهور خودروهای الکتریکی، تسلا (TSLA) را نامشخص شده است. با بهبود صنعت خودرو جهانی ، همزمان با بهبود اقتصادی ، شرکت های تویوتا موتور (NYSE: TM) ، هوندا موتور (HMC) و ولوو (VLVLY (OTC: VLVLY)) برا یپیشروی از تسلا آماده به نظر میرسند.

بزرگترین تولید کننده خودروی الکتریکی (EV) جهان ،تسلا (NASDAQ: TSLA) سال گذشته با افزایش چشمگیر تقاضا برای خودروهای برقی ، بر صنعت جهانی خودرو تسلط یافت. علاوه بر این ، اکثر دولت ها برنامه های خود را برای حذف تدریجی وسایل نقلیه مجهز به سوخت فسیلی اعلام کردند ، این منحر شد تا غول خودروی الکتریکی توحه بسیاری از سرمایه گذاران را جلب کند.

با توجه به اینکه تسلا فعلا بزرگترین تولید کننده خودروی الکتریکی است ، سهام آن با توجه به حاشیه سود نسبتاً کم ،سهام این شرکت در سطح قیمت فعلی خود بسیار گران به نظر می رسد. علاوه بر این ، از آنجا که کمبود فعلی نیم‌رسانا ها به طور قابل توجهی بر صنعت خودروی الکتریکی تأثیر می گذارد ، افزایش هزینه های تولید و فروش کم ممکن است باعث عقب نشینی سهام تسلا در ماه های آینده شود.

صرف نظر از این ، علی رغم افت موقت صنعت خودروی الکتریکی ،پیش بینی می شود فروش خودرو در طی روند بهبود اقتصاد جهانی رشد کند.

با توجه به عوامل مذکور، ما معتقدیم که سهام شرکت های، تویوتا موتور (NYSE: TM) ، هوندا موتور (HMC) و ولوو (VLVLY (OTC: VLVLY)) در کوتاه مدت رشد چشمگیری خواهند داشت و به طور بالقوه تسلا را پشت سر می گذارند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

 

منبع investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا