اخباراخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

 با خروج ۲۴۸ میلیون دلار از شبکه پلی گان، ارزش استیبل کوین سیف دالر به صفر رسید!

قیمت SafeDollar (SDO) ، یک استیبل کوین حوزه دیفای  مبتنی بر بلاکچین پلی گان (MATIC) ، به دلیل آنچه که امروز به نظر می رسد یک حمله هکری عظیم چند میلیون دلاری است، به صفر دلار رسید.

در حالی که هنوز جزئیات کمی در دسترس است ، گزارشات Polygonscan نشان می دهد که امروز ۲۰۲ میلیون USDC و ۴۶ میلیون دار USDT در کل به ارزش ۲۴۸ میلیون دلاربه طور ناگهانی از قرارداد هوشمند SDO تخلیه شده اند. 

در نتیجه ، طبق اطلاعات وب سایت خود پروتکل ، قیمت SafeDollar – که استیبل کوینی است که قرار بود همیشه برابر با ۱ دلار باشد به صفر رسیده است.

استیبل کوین نوع خاصی از ارزهای دیجیتال است که به برخی از ارزهای فیات ، معمولاً دلار آمریکا وابسته است. آنها به گونه ای طراحی شده اند که همیشه ارزش دارایی های متناظر خود را حفظ کنند و  از نظر تئوری  همیشه باید با نسبت یک به یک قابل تجارت یا بازخرید باشند.

این حمله همچنین در یک کانال تلگرامی به نام “اطلاعیه های SafeDollar” امروز تأیید شد ، توسعه دهندگان از کاربران می خواهند که تمام عملیات خود را با SDO متوقف کنند و به ظاهر قول می دهند که در آینده طرح جبران خسارت را ارائه دهند.

“SafeDollar مورد حمله قرار گرفته است. ما فعالیت های SafeDollar را متوقف کرده و موضوع را بررسی کرده ایم.  لطفاً تمام معاملات مربوط به SDO  را متوقف کنید. ما پس از بررسی های لازم ، برنامه جبران خسارت برای تأمین کنندگان نقدینگی را اعلام خواهیم کرد. “

منبع: cryptoslate

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا