اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ پنج شنبه ۱۰ تیر

رمزارز شیبا اینو(SHIB) پس از لمس سطح اصلاحی ۶۲٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۰۹۵۴ دلار برای چهارمین بار در ماه گذشته ، هم اکنون درحال اصلاح است.

احتمالاً عقب نشینی قیمت تا زمانی ادامه خواهد یافت که SHIB توسط سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۱۱ ویا ۰.۰۰۰۰۰۷۳۹ دلاری حمایت شود. در هر یک از این دو مانع تقاضا ، سرمایه گذاران می توانند انتظار رشد خریداران را در این مرحله داشته باشند که قیمت را می تواند به طور قابل توجهی افزایش دهد.

اگر این اتفاق بیفتد ، SHIB می تواند پس از عبور از سطح اصلاحی ۶۲٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۰۹۵۴ دلار به سطح اصلاحی ۷۰.۵٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۱۰۴ افزایش یابد. در طی این سناریوی صعودی ، قیمت ۴۵٪ از سطح حمایت ۰.۰۰۰۰۰۷۳۹ دلاری رشد می کند.

در شرایط بسیار گاوی ، می توان انتظار داشت که این رمزارز یک کندل قاطع ۴ ساعته در بالای سطح اصلاحی ۷۹٪ فیبوناچی در ۰.۰۰۰۰۱۲۲ دلار ایجاد کند.

در صورت تداوم فشار خرید ،شیبا اینو حتی می تواند محدوده های قیمتی بالاتری را امتحان کند.

shib 637607137237175563 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ پنج شنبه 10 تیر
نمودار ۴ ساعته جفت ارز SHIB / USDT

 

از سوی دیگر ، اگر SHIB نتواند از ۰.۰۰۰۰۱۲۲ دلار عبور کند و در بالای آن حفظ نشود ، این نشان می دهد که سرمایه گذاران بیشتر به سودهای کوتاه مدت علاقه مند هستند ، که ممکن است منجر به کاهش زود هنگام قیمت به ۰.۰۰۰۰۱۰۱ دلار و پس از آن به ۰.۰۰۰۰۰۹۵۴ دلار شود.

این حرکت نشانه ای از روند نزولی نیست و نشان دهنده این است که شیبا اینو در تلاش است تا مرز بالای محدوده ی قیمتی خود را مجددا امتحان کند.

با این وجود ، اگر رمزارز میم به زیر سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۰۶۲۵ دلاری کاهش یابد، احتمال روند صعودی کاهش می یابد. در چنین حالتی ، ممکن است قیمت تا کف محدوده ی قیمتی خود در ۰.۰۰۰۰۰۵۱۷ دلار سقوط کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا