اخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار دوج کویناستخراج ارزدیجیتال

توضیح ایلان ماسک در مورد ناتوانی استخراج DOGE توسط ابر رایانه تسلا !

ایلان ماسک، رئیس تسلا و اسپیس ایکس(SpaceX)، در توئیت اخیر خود این سوال را روشن کرده است که آیا ابر کامپیوتر Dojo که در حال حاضر تسلا روی آن کار می کند، قادر به رقابت با استخراج رمزنگاری مبتنی بر ASIC نیست؟

این میلیاردر عجیب و غریب به توئیت میشی لومین (Michi Lumin)، توسعه دهنده اصلی دوج کوین (Dogecoin)، درباره Dojo و DOGE پاسخ داد.

لومین اظهار داشت که بر خلاف تصورات، کامپیوتر Dojo، از برنامه DOGE خاصی برای اجرای گره دوج کوین برخوردار نیست.

با این حال، او نوشت که مشغول راه اندازی یک گره DOGE کامل در Starlink ، پروژه ماسک در زمینه دسترسی جهانی ماهواره به اینترنت که توسط SpaceX ایجاد شده است، میباشد.

در اوایل سال جاری، ماسک یک توئیت “Dojo 4 DOGE” منتشر کرد که قیمت دوج کوین را افزایش داد و جامعه را به این باور رساند که ایلان قصد دارد از DOGE در ابر رایانه تسلا که برای آموزش شبکه های عصبی ایجاد شده، استفاده کند.

با این حال، ماسک وارد عمل شده تا روشن کند که Doje قادر به استخراج DOGE به روشی که می تواند در دستگاه های ASIC استخراج شود، نمیباشد. او به خاطر سردرگمی ای که ممکن است توئیتش در جامعه ایجاد کند، عذرخواهی کرد.

با این حال، برخی از مفسران پرسیدند که چگونه ماسک در مورد توئیت خود با عنوان “Dojo 4 DOGE” توضیح می دهد، اما پاسخی دریافت نکردند.

ماسک - توضیح ایلان ماسک در مورد ناتوانی استخراج DOGE توسط ابر رایانه تسلا !

در اوایل این هفته، U.Today گزارش داد که رقیب تسلا ، سازنده خودروهای الکتریکی سبک، Daymak مستقر در کانادا، اولین نمونه اتومبیل الکتریکی را راه اندازی کرده است که استخراج دوج کوین ، بیت کوین و اتریوم را از ۲۹ ژوئن(۸ تیر) آغاز می کند.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: u.today 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا