NFTاخباراخبار NFTاخبار ارز دیجیتالمطالب ویژه

کیتی پری با همکاری Theta Labs مجموعه ای از توکن های غیرمثلی را روانه بازار می کند

کتی پری، خواننده محبوب پاپ، دیروز در توییتر خود اعلام کرد که قصد دارد مجموعه ای از توکن های غیرمثلی (NFT ) را راه اندازی کند. مضمون این توکن های غیر قابل تعویض (یا توکن های غیرمثلی) بخشی از محل اقامت وی در لاس وگاس خواهد بود که در دسامبر ۲۰۲۱ (آذر ماه) شاهد اجرای ۱۶ برنامه زنده توسط او می باشد.

این مجموعه با مشارکت Theta Network تولید خواهد شد که در واقع یک پلتفرم استریم فیلم مبتنی بر بلاکچین است که توسط گره های اعتبارسنجی از سوی نهادهای اصلی مانند Google Cloud و Sony پشتیبانی می شود.

آژانس استعدادیابی کیتی پری با نام  Creative Artists Agency نیز به عنوان یک گره اعتبارسنج برای تتا عمل خواهد کرد. به عنوان بخشی از این معامله، کیتی پری اندکی از سهام Theta Labs را خود در اختیار می گیرد.

کسانی که تمایل دارند توکن غیرمثلی Katy Perry NFT را بدست آورند می توانند از امروز ثبت نام کنند. هنوز مشخص نیست که جدای از یادآوری محل اقامت کیتی پری در لاس وگاس، این توکن ها حاوی چه محتوایی خواهند بود.

توکن های غیرمثلی مورد حمایت افراد مشهور در ماه های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. نکته جالب اینجاست که بخش اعظم درآمد حاصل از فروش این توکن ها به امور خیریه اهدا می شود و در اختیار این افراد مشهور قرار نمی گیرد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

منبع: cryptobriefing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا