اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

آمریکایی ها در بیت کوین سرمایه گذاری نمی کنند، زیرا از وال استریت متنفر هستند!

چه چیزی مردم را به محیط گیج کننده و عجیب حوزه رمزنگاری، وارد می کند؟ نفرت تند و تیز از پول نقد یا یافته های محققان وال استریت در بانک تسویه حساب های بین المللی (Bank for International Settlements) و یا کنسرسیومی از بانک های مرکزی و حتی در موارد مثبت تر میتوان به آپدیت بودن با فناوری، مرد بودن و تحصیلات اشاره کرد.

BIS ، در یکی از آخرین مقالات خود که در روز پنجشنبه منتشر شد، با استفاده از تجزیه و تحلیل آماری این نظریه را که سرمایه گذاری سرمایه گذاران در حوزه رمزنگاری، “ناشی از بی اعتمادی به ارزهای فیات یا بودجه تنظیم شده هستند” ، را رد می کند.

تحلیلگران، داده های حاصل از نظرسنجی انجام شده توسط نظرسنجی ایالات متحده در مورد انتخاب پرداخت مصرف کننده(U.S. Survey of Consumer Payment Choice) را که از ۳ هزار و ۲۷۳ نفر خواسته بود تا امنیت و راحتی پول نقد، پرداخت های بانکی و پرداخت های آنلاین را از پنج مورد ارزیابی کنند و گزینه ها را به حداقل برسانند.

به نظر می رسد که مردم به پول نقد و بانک ها و برنامه های پرداخت آنلاین اعتماد دارند. پاسخ ها به طور متوسط ​​از ۲.۷ درصد تا ۴ میباشد.

و اگرچه افرادی که به فناوری سنتی بانکی امتیاز کمتری می دادند، تمایل داشتند که در مورد ارزهای رمزپایه اطلاعاتی کسب کنند، اما به احتمال زیاد در آنها سرمایه گذاری نمی کنند.

بنابراین ، واقعا چه کسی در پول اینترنتی سرمایه گذاری می کند؟

افرادی که از فناوری استفاده می کنند: دارندگان کارت های دبیت(Debit card)، به میزان ۱.۹ درصد بیشتر احتمال دارد که در حوزه رمزنگاری سرمایه گذاری کنند، کاربران PayPal، یه میزان ۲ درصد بیشتر و برنامه های پرداخت تلفن همراه ۳.۵ درصد بیشتر احتمال سرمایهد گذاری در این حوزه را دارند.

به عبارت دیگر، تعداد زیادی از آمریکایی ها، کمی بیشتر از بقیه در حوزه رمزنگاری وارد می شوند. در ایالات متحده، چهار پنجم Debit card دارند، یک چهارم آنها از برنامه های پرداخت استفاده کرده و تقریباً ۴۰ درصد از مردم از PayPal ، در سال گذشته استفاده کرده اند. مردان نیز بیشتر در سرمایه گذاری در حوزه ارزهای رمزنگاری شده، سرمایه گذاری کردند.

آموزش می تواند نشان دهد که مردم در کدام ارزهای رمزنگاری شده ممکن است سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاران ریپل (XRP) دارای تحصیلات بیشتری هستند، در حالی که دارندگان لایت کوین، تحصیلات کمتری دارند. دارندگان بیت کوین در وسط این دو گروه قرار می گیرند.

بنا به یافته های محققان، دارندگان ارزها، به محض سرمایه گذاری در حوزه رمزنگاری ، تمایل به همگرایی در یک “ویژگی پایدار” دارند. یعنی میل به HODL کردن. داشتن ارز رمزنگاری شده به طور متوسط ​​احتمال نگه داشتن یک کوین در سال آینده را بیش از ۵۰ درصد افزایش می دهد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده می باشد

منبع: decrypt

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا