اخبار ETFاخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنج

موزه مشهور ارمیتاژ روسیه، در تلاش برای جمع آوری کمک مالی با NFT ها!

موزه ارمیتاژ در گفتگو با Binance برای آثار هنری NFT

موزه دولتی ارمیتاژ(Hermitage) در روسیه، در حال مذاکره با صرافی رمزنگاری پیشرو، Binance ، در زمینه صدور و فروش توکن های NFT آثار هنری میباشد. در ۲۴ ژوئن(۳ تیر)، Binance بازار NFT خود را راه اندازی کرد که دارای اشکال مختلفی از آثار هنری دیجیتالی و کالاهای کلکسیونی است. این پلتفرم معاملاتی کوین، همچنین برنامه “۱۰۰Creators” خود را با ارائه محتوای NFT از استعدادهای محلی در سراسر جهان اعلام کرد.

ارمیتاژ 2 - موزه مشهور ارمیتاژ روسیه، در تلاش برای جمع آوری کمک مالی با NFT ها!

برای صدور توکن های Hermitage ، قوانین روسیه در این بخش ممکن است نیاز به شفاف سازی داشته باشد. مارینا تسگولوا (Marina Tsyguleva)، رئیس بخش حقوقی موزه گفت از آنجا که بانک مرکزی روسیه(Central Bank of Russia) پیشنهاد داده است، ممکن است این نوع توکن از محدوده مقررات دارایی های دیجیتال خارج شود. به نقل از خبرگزاری Interfax، تسگولوا فاش کرد:

“ما در حال بحث در مورد همکاری خود با Binance هستیم.”

موزه ارمیتاژ امیدوار است که از NFT ها برای جذب بودجه اضافی استفاده کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا توکن ها تحت مقررات موجود هستند یا خیر. قانون “در مورد دارایی های مالی دیجیتال” ، قانون اصلی که در حال حاضر فضای رمزنگاری روسیه را تنظیم میکند، از ۱ ژانویه ۲۰۲۱(۱۲ دی ۱۳۹۹) به لازم الاجرا شد، اما همه جنبه های حوزه رمزنگاری را پوشش نمی دهد.

قانون گذاری دارایی های دیجیتال روسیه، به اصلاح نیاز دارد!

کارشناسان حوزه رمزنگاری و حتی قانونگذاران روسی، متفق القول هستند که تعاریف قانون دارایی های دیجیتال باید روشن و اصلاح شوند. در حال حاضر این امکان را برای صدور و گردش توکن فراهم می کند، همچنین به عنوان “حقوق دیجیتال” و همچنین توکن های امنیتی، توکن های کاربردی و استیبل کوین ها نیز شناخته می شود.

تسگولوا در ادامه توضیح داد که این نهاد فرهنگی فقط می تواند حقوق غیر انحصاری آثار هنری خود را بفروشد. این امر هنگام ورود به بازار NFT ، مشکلات خاصی ایجاد می کند، اما این امکان پذیر بودن آن را کاملاً رد نمی کند. نماینده موزه افزود ، از NFT ها می توان برای جمع آوری بودجه برای پروژه های مرمت استفاده کرد.

بر اساس اطلاعیه ای که اوایل سال جاری منتشر شد ، موزه ارمیتاژ در نظر دارد اولین نمایشگاه هنری توکن های NFT روسیه را برگزار کند. RBC گزارش داد ، این رویداد به عنوان بخشی از پروژه “ارمیتاژ ۲۰/۲۱” برگزار خواهد شد. این موزه گفته است که استفاده از توکن های NFT، مهمترین دستور کار در زمینه هنرهای معاصر می باشد.

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: news.bitcoin 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا