اخباراخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک پس از توییت در مورد ” بریتنی” به بحث در مورد Dogecoin پرداخت

بزرگترین حامی Dogecoin ، ایلان ماسک که اغلب با ارسال الگوهای رفتاری در صفحه توئیتر خود ، Dogecoin را حمایت می کند ، امروز نسبت به DOGE واکنش نشان داد و بیان نمود که سرمایه گذاری در این ارز باید عاقلانه انجام شود وگرنه پول زیادی از دست می دهید. این در واقع اصلی است که سرمایه گذاران باید در رمزارز دنبال کنند.

ماسک به کمپین “Free Britney” پیوست
رئیس تسلا و اسپیس ایکس برای حمایت از بریتنی اسپیرز و پیوستن به لیست افراد مشهوری که این کار را می کنند ، در توییت خود نوشت: “Free Britney”
سال گذشته ، بریتنی درخواستی را به دادگاه برای مسائل قضایی پدرش ارسال کرد که این درخواست به شرکت Bessemer Trust واگذار شد.
دادگاه عالی لس آنجلس درخواست وی را رد کرد و حکم را در ۳۰ ژوئن(۹ تیر) رسما اعلام کرد.
اکنون ، افراد مشهور یک کمپین “Free Britney” را در شبکه های اجتماعی آغاز کرده اند و ایلان ماسک نیز به آنها پیوسته است.

ایلان ماسک حتی در هنگام توییت در مورد بریتنی اسپیرز درباره Doge صحبت هایی را بیان نمود. یکی از طرفداران این میم کوین از ضررهایش در مورد Doge در زیر توییت ایلان ماسک نوشت که به خاطر پول زیادی که از سرمایه گذاری در این کوین از دست داده مجبور به فروش زندگی خود شده است.
مدیر عامل تسلا یک ایموجی غم انگیز برای او ارسال کرد ، گویی که بیان میکند که تمام سرمایه گذاری های رمزارز باید عاقلانه باشد و هیچ کس نباید بیش از توان مالی خود سرمایه گذاری کند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع:u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا