اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار فاندامنتالاخبار کاردانو

کاردانو، شریک تجاری جدید پلتفرم وام دهی Nexo

چارلز هاسکینسون با نزدیک شدن به بروزرسانی Alonzo، در حال گسترش اکوسیستم کاردانو است.

شرکت مهندسی بلاکچین جهانی و تیم توسعه دهنده کاردانو، با پلتفرم وام دهی بر پایه رمزارز Nexo وارد همکاری شد.

چارلز هاسکینسون، همچنان در حال معرفی همکاری های استراتژیک جدید برای مهمترین نسخه جدید آلونزو که قرارداد های هوشمند را در بلاکچین کاردانو اجرا می کند، می باشد.

رابطه همزیستی
به دنبال آخرین همکاری استراتژیک کاردانو، این همکاری جدید با Nexo منجر به ادغام کامل بلاکچین کاردانو در این سیستم وام دهی شد.

این همکاری به دارندگان کاردانو امکان خرید، قرض گرفتن، وام دادن و فروش رمزارزها را در صرافی Nexo می دهد که کارایی کاردانو را گسترش و دسترسی به آن را افزایش می دهد.

به گفته آنتونی ترنچف، یکی از بنیانگذاران Nexo، سازمان های بلاکچین مانند Nexo و کاردانو چیزهای زیادی برای ارائه به یکدیگر دارند و همکاری آنها برای دو طرف سودآور است.

ترنچف با بیان اینکه سیستم وام دهی Nexo، کارایی کاردانو را گسترش می دهد گفت: “تجارت Nexo سودمندی بیشتری برای کاردانو ایجاد می کند، فشار فروش را کاهش می دهد، ارزش آن را افزایش می دهد و هجوم کاربران به سمت کاردانو را شامل می شود، از جمله افرادی که ممکن است تازه شروع به کار در حوزه رمزارزها کرده باشند. بازار آدرس پذیر آن و گزینه های مشتریان در هنگام سرمایه گذاری را نیز افزایش می دهد.”

گسترش کاردانو
به منظور گسترش اکوسیستم کاردانو، اخیراً این بلاکچین با Orion و Nervos جفت شده است.

Orion، پروتکل متراکم کننده نقدینگی مالی در حوزه (DeFi)، کاردانو را در ترمینال بازرگانی خود ادغام کرد و به کاربران کاردانو این امکان را داد تا رمزارزها را خرید و فروش کنند و باعث افزایش دسترسی به کاردانو شد.

این همکاری باعث شد Orion اولین متراکم کننده نقدینگی در بلاکچین کاردانو باشد که به منظور پایداری و مقیاس پذیری سیستم های زیست محیطی DeFi و NFT ها در شبکه ایجاد شده است.

در همین حال، همکاری با بلاکچین عمومی Nervos، اولین پل بین بلاکچینی برای کاردانو می باشد که قرار است این دو شبکه را به هم متصل کند و به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از رمزارزهای بومی (ADA و CKB) معاملات خود را انجام دهند و همچنین به آنها امکان ایجاد توکن های جدید از طریق هر دو بلاکچین را می دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cryptoslate

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا