NFTاخباراخبار NFTاخبار ارز دیجیتال

اسرائیل از یازدهمین رئیس جمهور خود با سوگند رسمی در قالب NFT استقبال می کند

این NFT نمادی دیجیتالی از سوگند ریاست جمهوری است که توسط رئیس جمهور ششم اسرائیل، حییم هرتزوگ، پدر رئیس جمهور منتخب اسحاق هرتزوگ، امضا شده است.

با توجه به توانایی های غیرقابل نفوذ NFT در نمایش دیجیتالی مجموعه وسیعی از دارایی ها، این فناوری اساسی خود را با موارد استفاده بیشماری از جمله دارایی ها و کالاهای دیجیتال قابل جمع آوری مرتبط کرده است.

یکی از جدیدترین موارد استفاده از آن در اسرائیل است، جایی که دولت تصمیم گرفته از رئیس جمهور منتخب، اسحاق هرتزوگ با سوگند NFT استقبال کند.

طبق گفته Ynet، میکی لوی، سخنگوی پارلمان اسرائیل، این NFT را به رئیس جمهور منتخب اسرائیل ارائه داده است. لوی گفت: “ما علاوه بر این پرونده دیجیتال، یک نسخه چاپی نیز به او داده ایم تا در دفتر جدید خود آویزان کند.”

سوگند اصلی که توسط پدر هرتزوگ، مورخ ۵ می ۱۹۸۳ (۱۵ اردیبهشت ۱۳۶۲) به امضا در آمده، وفاداری وی به “دولت اسرائیل و قوانین آن و انجام وظیفه خود به عنوان رئیس دولت اسرائیل” را اعلام می کند.

پس از تحویل این NFT به هرتزوگ، آن را به واحد محاسبات در محل اقامت رئیس جمهور انتقال می دهند. این NFT فروشی نیست و گفته می شود تا زمان پایان دوره هرتزوگ در سردخانه باقی خواهد ماند.

NFT ها طی سال گذشته به یک سرمایه گذاری داغ تبدیل شده اند. بر اساس گزارش اخیر DappRadar، فروش NFT های آن-چین در شش ماهه نخست سال ۲۰۲۱ به بیش از ۲/۵ میلیارد دلار رسیده است. در مقایسه با فروش ۱۳/۷ میلیون دلاری آنها در سال ۲۰۲۰، NFT ها شاهد افزایش علاقه در بین جامعه سرمایه گذاری بوده اند.

مدیر عامل توییتر، جک دورسی اخیراً وقتی اولین توییت خود را به قیمت حدود ۳ میلیون دلار فروخت، خبرساز شد. این روند به آرامی در حال افزایش است زیرا سایر کارآفرینان نیز در حال یافتن راه هایی برای فروش دارایی های معنوی خود از طریق NFT هستند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

منبع: cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا