اخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوینتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال دوج کوین؛ چهارشنبه ۱۶ تیر

دوج کوین پس از ۲۱ ژوئن(۳۱ خرداد) که از سطح قیمت ۰.۱۵۳ دلاری به سمت ۰.۲۸ دلار جهش یافت ، در ناحیه مثبت حفظ شد. متأسفانه ، قیمت در این مدت نتوانست به بالاتر از این محدوده برگردد، به همین دلیل مجددا به خط روند میانی خود افت کرد. در طی این نوسانات که خط روند صعودی که در نمودار قابل ملاحظه است ، تشکیل شد.

با وجود اینکه ، حتی دوج کوین از اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۵۵ روزه نیز عبور کرد و صعود کرد ،اما مجددا ، خریداران دوج کوین در مرز ۰.۲۸ دلاری متوقف شدند.

همه ی این عوامل از ۷ روز گذشته کار را برای سرمایه گذاران دوج کوین دشوار کرده اند و موفق شدند تا خط روند صعودی را به سمت پایین تغییر جهت دهند که این نشان دهنده ی غلبه فروشندگان بر خریداران است.

در کنار این خط روند ، ما اندیکاتور میانگین متحرک ساده ۵۵ روزه را داریم که به عنوان یک مقاومت عمل می کند. پرایس اکشن دوج کوین با تشکیل سقف های پایین تر و کف های پایین تر ، نزولی به نظر می رسد.

1i8wcYad 637612498404618808 - تحلیل تکنیکال دوج کوین؛ چهارشنبه 16 تیر
نمودار روزانه جفت ارز DOGE / USD

 

حتی اگر قیمت دوج کوین بتواند بهبود یابد ، مجددا عبور از اندیکاتور کمیانگین متحرک ساده (SMA) 200 روزه در ۰.۲۸ دلار دشوار به نظر میرسد.

 

به عبارتی دوج کوین درحال حاضر به دنبال تکمیل روند نزولی خود است تا با در سطح قیمت ۰.۲۲۱۰ دلاری آن را متوقف کند. حرکت قیمت به سمت مرز روانی ۰.۲۰ دلاری به عوان سطحی دیده می شود که مجددا سرمایه گذاران بیشتری را به دوج کوین جذب کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی‌باشد.

 

 

منبع: Fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا